شناسه : 38734244

آغاز اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در مهریز


سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهریز از اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در مهریز خبر داد.

به گزارش یزدرسا؛ پورمازار با اشاره به اینکه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف پیشگیری و کنترل بیماری کرونا همزمان باسراسر کشور در شهرستان مهریز اجرا می‌شود، گفت: باید به عنوان کار جهادی به اجرای این طرح نگاه کنیم تا همگان بتوانیم در فضای سالم تنفس کنیم.

سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مهریز در نشستی با مسئولان سپاه ناحیه بسیج مهریزگفت: تاکنون بلوک بندی محلات مطابق با بلوک بندی حوزه های مقاوت بسیج صورت گرفته است. دکتر پورمازار افزود:بیش از 100نیروی بسیجی در اجرای اولیه طرح مشارکت دارند  و در چهار کمیته حمایتی، مراقبتی، پایش و نظارت و آموزش همگانی ساماندهی شده اند.

وی تاکید کرد: هدف اصلی این موضوع خانواده محوری است و از ظرفیت برنامه‌های هر خانه یک پایگاه سلامت، استفاده می‌شود.پورمازار افزود: از همه انتظار داریم با هر توانی در راستای تامین سلامت مردم و همچنین همکاری با کادر بهداشت و درمان گام بردارند تا مردم ما کمتر آسیب ببینند تا از این بحران به سلامتی عبور کنیم.

وی تصریح کرد:بعد از اجرای این طرح ظرف ماه‌های آینده باید با افتخار اعلام کنیم که دیگر مردم ما گرفتار این بیماری نیستند و با افتخار گزارش عملکرد ارائه دهیم.

انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.