شناسه : 35975208


آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در اسفندماه سال جاری با همکاری نهادهای متولی برگزار خواهد شد.

به گزارش یزدرسا، هادی زارع سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد در خصوص  آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم بیان داشت: این آزمون در سه گروه امتحانی و در قالب 18 رشته شامل : گروه حفظ قرآن کریم با 8 رشته، گروه مفاهیم و معارف قرآن و اهل بیت با 7 رشته و گروه آموزشهای الکترونیکی با 3 رشته برگزار خواهد شد.
 
زارع افزود: کلیه امور مربوط به ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه و دسترسی به منابع آزمون از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی www.quranedu.ir انجام می شود. زمان ثبت نام در آزمون از تاریخ 97/10/10 لغایت 97/11/5 است لکن مهلت ثبت نام دوره آموزشی برای رشته های الکترونیکی تا پایان 97/11/30 می باشد. 
 
وی در خصوص هزینه آزمون گفت: هزینه شرکت در آزمون برای هر یک از رشته های انتخابی 6هزار تومان محاسبه و پرداخت آن فقط از طريق درگاه الكترونيكي موجود در سامانه ثبت نام مي‌باشد. 
 
گفتنی است این آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری و مشارکت با مشارکت پنج دستگاه و سازمان(معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش، شبکه قرآن و معارف سیما و دبیرخانه ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد کشور) برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام/ادآدرس کوتاه :