شناسه : 35423523


همزمان با شروع سال تحصیلی جدید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه یزد از میان دانشجویان علاقه مند به تحصیل در دوره کوتاه مدت فهم نظام اندیشه دینی ثبت نام می‌کند.

به گزارش یزدرسا، مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه یزد گفت: این دوره یکساله با هدف آشنایی عمیق و دقیق با نظام اندیشه دین، آموزش مهارت‌های جهاد علمی، فرهنگی و تهذیب نفس و خودسازی برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام اسماعیل امامی از امتیازات دوره مذکور را معادل سازی با دروس معارف دانشگاه، اعطاء گواهینامه پایان دوره از طرف نهاد رهبری، برگزاری کارگاه‌های مورد نیاز( فن بیان، مدیریت فرهنگی)، حضور استادان مجرب و دیدار با علما، مراکز فرهنگی، اردو و ... است.

وی با اشاره به اینکه آخرین مهلت ثبت نام ۱۵ مهرماه است افزود: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام به صورت حضوری به دفتر حوزه (طبقه فوقانی مسجد دانشگاه یزد) و یا به سایت www.HODAT.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 09193535878 و 38210560 تماس بگیرند.

حجت‌الاسلام امامی با اشاره به اینکه کلاس‌های دوره مذکور فقط روزهای پنجشنبه برگزار می‌شود گفت: این دوره یکساله ویژه دانشجویان و دانش‌آموختگان (حداکثر سن ۳۵ سال) است و همزمان با شروع سال تحصیلی آغاز و با اتمام آن پایان می‌یابد.

به گفته وی دروس ارائه شده در این دوره نظام اندیشه حق، نظام اندیشه باطل، درس اخلاق و کارگاه رسالت الهی است.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :