شناسه : 37809167
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق خبر داد:


سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق از آغاز رزمایش کمک مومنانه جهت کمک به اقشار کم در آمد در خصوص بیماری کرونا خبرداد.

به گزارش یزد رسا؛ با حضور سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق، حجت الاسلام دهستانی نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان، مسئولین اقشار بسیج، فرماندهان حوزه ها و پایگهای مقاومت و پایوران ناحیه اولین جلسه قرارگاه رزمایش کمک های در محل نمازخانه ناحیه مقاومت بسیج بافق برگزار شد.

 سرهنگ اکبر صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق در خصوص شروع رزمایش کمک مومنانه برای اقشار ضعیف جامعه گفت: کمک های مومنانه با فرمایشات مقام معظم رهبری به سمت یک رزمایش سراسری رفت و این امر در شهرستان شهید پرور بافق هم با رمزمقدس یا صاحب الزمان(عج) شروع شد.

وی در ادامه درباره هدف از اجرای این رزمایش افزود: هدف از اجرای این طرح کمک به کسانی است که در جریان این بیماری ضرر مالی دیدند و یا اینکه مشاغل آنها دچار مشکل شده را حمایت کنیم. این کمک ها می تواند در قالب بسته های معیشتی، نقدی، بخشش اجارات و تعاملات و هماهنگی هایی است که می تواند با یک کار خوب در سطح پایگاهها وحوزه های مقاومت شناسایی شود.

سرهنگ صادقی تصریح کرد: این رزمایش را  در محدوده عملیاتی پایگاههای مقاومت به دست بسیجیان انجام می دهیم وامیدواریم بتوانیم با مشارکت همه بسیجیان در کلیه اقشار، هیئت های مذهبی، شورای اداری و تامین، امام جمعه و ائمه جماعات کاری را در شهرستان با هدف کم کردن مشکلات معیشتی انجام دهیم و این خدمت را به صورت مداوم در طول یک ماه با فاصله زمانی مشخص شده به دست این عزیزان برسانیم و باری را از دوش این عزیزان که در جریان این بیماری متضرر و نیازمند هستند برداریم.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :