شناسه : 37944355
اما م جمعه بهاباد عنوان کرد

آغاز شمارش معكوس برای نابودی رژیم صهیونیستی


حجت‌الاسلام علی‌اکبر ابراهیمی بشکانی گفت: شمارش معكوس برای نابودی رژیم صهیونیستی آغاز و وعده خداوند در خصوص پیروزی ملت‌های مظلوم بر حکومت‌های سفاك و ظالم به‌زودی محقق خواهد شد.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر ابراهیمی بشکانی در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا، در خصوص روز جهانی قدس و نابودی اسرائیل اظهار داشت: امسال روز قدس از ویژگی‌های بسیاری نسبت به سال‌های قبل برخوردار بوده كه این ویژگی‌ها منجر شده تا رژیم غاصب اسراییل به مرحله اضمحلال و نابودی برسد.

امام‌جمعه بهاباد با اشاره به اینکه شمارش معكوس برای نابودی رژیم صهیونیستی آغازشده و وعده خداوند در خصوص پیروزی ملت‌های مظلوم بر حکومت‌های سفاك و ظالم به‌زودی محقق خواهد شد گفت: یقین داریم كه خداوند پیروزی مسلمانان و نابودی اسراییل را در آینده‌ای نزدیك محقق می‌کند.

بشکانی با اشاره به اینكه روز جهانی قدس از برجسته‌ترین یادگارهای امام راحل است، گفت: امام خمینی (ره) با اعلام آخرین جمعه ماه مبارك رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس آرزوی صهیونیستی و حامیان آن برای تشكیل خاورمیانه بزرگ و اسرائیل از نیل تا فرات را تبدیل به یاس و ناامیدی كرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بهاباد با تأکید به اینكه فلسطین محور وحدت مسلمانان است، گفت: روز قدس روز حمایت و همبستگی با مظلومان، یادگار امام راحل بوده و جلوه‌ای از اتحاد و انسجام دنیای اسلام است.

امام‌جمعه بهاباد تصریح کرد: روز قدس روز بیداری همه مسلمانان دنیاست و شركت مردم درراهپیمایی روز جهانی قدس، حضور در جبهه اسلام مقابل كفر است.

ابراهیمی بشکانی بابیان اینکه به فرموده امام راحل روز قدس روز اسلام است، اظهار كرد: بر طبق این نگرش اگر مردم ایستادگی كنند، اسلام حاكم می‌شود و زمینه حكومت حضرت مهدی (عج) آماده‌شده و اگر مقاومت نکنند اسلام براندازی خواهد شد.

وی افزود: آزادی قدس، یکی از آرزوهای دیرینه مسلمانان بوده که انشالله به‌زودی تحقق پیداکرده و اسراِییل غاصب قطعاً نابود خواهد شد.

امام‌جمعه بهاباد تصریح کرد: سکوت آزادیخواهان در برابر غصب کردن قدس و آواره کردن مردم فلسطین از سوی رژیم صهیونیستی به این اشغالگری مشروعیت می‌بخشد و مردم جهان اسلام هیچ زمان اجازه نخواهند داد که دشمنان به افکار خباثت آلود خود مشروعیت ببخشند.

ابراهیمی بشکانی حضور گسترده مردم در روز جهانی قدس را جهت تبیین و تبلور وحدت جهان اسلام در مقابل استكبار ضروری دانست، گفت: این روز نقطه اتحاد ملت‌های مسلمان جهان و روز حمایت از فلسطین و قدس است.

انتهای پیام /ح
آدرس کوتاه :