شناسه : 38947677

آغاز غربالگری 82 هزار نفر از مردم یزد در طرح شهید سلیمانی


فرمانده حوزه سه نصر از آغاز غربالگری 82 هزار نفر از مردم یزد توسط بسیجیان این حوزه در طرح شهید سلیمانی خبر داد.

به گزارش یزدرسا؛ حسین رحیمیان فرمانده حوزه سه نصر در جلسه شورای این حوزه با تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت:  در هفته های اخیر و در سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی بحمدالله پایگاه ها برنامه های خوبی برای بزرگداشت این سرباز راستین ولایت داشتند. 

وی با اشاره به مسائل روز گفت: با نهیب قاطعانه رهبر انقلاب خرید واکسن کرونا از آمریکا، انگلیس و فرانسه ممنوع شد. واردات واکسن باید از کشورهای مطمئن صورت گیرد، این یک ضرورت عقلی است. اگر دشمنان ملت ایران واکسن کارآمد داشتند آمار کشته ها در کشور خودشان تا این حد اتفاق نمی افتاد.

وی افزود: مهمترین اقداماتی که اکنون بسیج برای مقابله با فراگیری کرونا در دستور کار دارد، اجرای طرح قرارگاه شهید سلیمانی است که با مشارکت بسیج، دانشگاه علوم پزشکی، شهرداری و فرمانداری در حال اجراست. بحمدالله بسیجیان در میدان مقابله با کرونا نیز حضور پیدا کرده و موفقیت های بسیاری به دست آورده اند. 

رحیمیان بیان داشت: طرح غربالگری خانه به خانه 20 هزار خانواده شامل  ۸۲ هزار نفر در حوزه استحفاظی بسیج حوزه نصر از امروز آغاز می شود.

وی ادامه داد: در کنار غربالگری نظارت بر اصناف و کارخانجات نیز انجام خواهد شد و همچنین به آسیب دیدگان از کرونا نیز بسته معیشتی اعطا و حمایت اقتصادی انجام می گیرد.

انتهای پیام/خ
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.