شناسه : 39134993
دبیر اجرایی جشنواره هنر قرآنی دانش خبر داد

آغاز مرحله داوری جشنواره هنر قرآنی دانش در شهرستان های یزد


خوش قلب دبیر اجرایی جشنواره هنر قرآنی دانش از آغاز داوری و ارزیابی آثار دانش آموزان در مرحله شهرستانی نواحی آموزش و پرورش استان خبر داد.

به گزارش یزدرسا، دبیر اجرایی جشنواره در جمع خبرنگاران از آغاز داوری و ارزیابی آثار دانش آموزان در مرحله شهرستانی نواحی آموزش و پرورش استان خبر داد و گفت: پس از پایان مهلت ثبت نام و ارسال آثار کار داوری  در ۱۴ رشته آغاز شده است.

محمد رضا خوش قلب افزود: آثار ارسالی در محور های ادبی، آوایی، هنری و تولید محتوا و در حوزه های قرآن، نهج البلاغه و نماز مورد پایش و بررسی قرار  خواهند گرفت.

وی تصریح کرد: آثار برتر جشنواره در نواحی آموزش و پرورش پس از داوری داوران شهرستانی در هر رشته به مرحله استانی راه یافته که این مرحله نیز در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ توسط اداره کل قران، عترت و نماز برگزار خواهد شد.

خوش قلب در خصوص ملاک داوری بخش های مختلف خاطر نشان کرد:  در بخش آوایی که شامل قرائت، تواشیح، ابتهال و هم خوانی است آثار از نظر تجوید، صوت و لحن، وقف، ابتدا و هماهنگی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

گفتنی است هم‌اکنون مرحله شهرستانی جشنواره در شهرستان های استان در حال برگزاری بوده که این مرحله در شهرستان یزد نیز در دارالقرآن شهدای کوچه بیوک ناحیه یک یزد برگزار می گردد.

انتهای پیام/ک
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.