شناسه : 37967699
جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خبر داد


زارع کمالی اعلام کرد: در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه علاوه بر تدارک بسته های حمایتی و معیشتی تعداد ۱۱۰ جهیزیه نیز تهیه و توزیع خواهد شد.

سرهنگ حسین زارع کمالی جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا عنوان کرد: مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه به مناسبت عید سعید فطر و همچنین سالروز پیروزی عملیات الی بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر عصر روز چهارشنبه در حسینیه ثارالله یزد برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: در این مرحله علاوه بر تدارک بسته های حمایتی و معیشتی توسط بسیجیان پایگاه مقاومت و خیرین بسیجی تعداد ۱۱۰ جهیزیه به منظور ترویج سبک زندگی اسلامی و ازدواج آسان نیز تهیه و توزیع خواهد شد.

زارع کمالی خاطرنشان کرد: در مرحله اول رزمایش که قبل از ماه مبارک رمضان برگزار شده بود ب همت مردم نوع دوست  دارالعباده یزد ده هزار بسته معیشتی میان خانواده های کم بضاعت توزیع شد. در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه نیز که در سالروز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد 15900 بسته معیشتی دیگر به دست نیازمندان رسید. علاوه بر این دو مرحله به علت استقبال مردم استان 3800 بسته معیشتی دیگر نیز تهیه و میان نیازمندان توزیع شد.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد تاکید کرد: سپاه و بسیج همواره در برهه های حساس در کنار هموطنان قدرشناس و غیور خود بوده اند و این رویه تا نابودی و ریشه کنی ویروس منحوس کرونا نیز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/آدرس کوتاه :