شناسه : 36717405
همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه(س)؛


همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه(س)دفتر آیت‌الله‌العظمی جوادی آملی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار، فرماندهان نظامی و انتظامی و تنی چند از شخصیت های دینی در محل حسینیه بیت الاحزان یزد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار یزدرسا، دفتر آیت‌الله‌العظمی جوادی آملی ظهر امروز با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد، فرزند آیت‌الله‌العظمی جوادی آملی، استاندار، فرمانده سپاه الغدیر، فرمانده انتظامی، آیت‌الله مدرسی و تنی چند از علما و شخصیت‌های دینی در محل حسینیه بیت الاحزان یزد افتتاح شد.

حجت‌الاسلام سید حسن میر رحیمی در این مراسم بابیان اینکه قصد داریم این مرکز را به مرکزی برای تفسیر قرآن کریم تبدیل کنیم گفت: متأسفانه امروز قرآن کریم و در کنار آن تفسیر آیت‌الله‌العظمی جوادی آملی مهجور مانده و امیدواریم بتوانیم از این سرمایه ارزشمند در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه بهره بیشتری ببریم.

مسئول دفتر آیت‌الله‌العظمی جوادی آملی در یزد تصریح کرد: هدف ما از افتتاح این دفتر تنها بازگشایی یک دفتر، مراجعات مردمی، پاسخ‌گویی مسئله و دریافت وجوهات نیست بلکه هدف این است که تألیفات ایشان را به مردم معرفی کنیم و بتوانیم شیعیان را در دنیای اسلام به‌خوبی نشان دهیم.

گفتنی است حسینیه بیت الاحزان یزد در خیابان شهید مطهری نرسیده به چهار راه فرهنگیان واقع شده است.

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :