شناسه : 38486927
گزارش تصویری؛

افتتاح ۱۹طرح گردشگری استان یزد توسط رئیس جمهور


در مراسمی با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ۱۹طرح گردشگری استان یزد مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش یزدرسا؛ پیش از ظهر امروز ۱۹طرح گردشگری استان یزد در مراسمی با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مورد بهره برداری قرار گرفت.

این طرح‌ها شامل چهار طرح بزرگ شامل ۲هتل، مجتمع گردشگری عمومی و مجتمع خدمات رفاهی بین راهی و ۱۵ مجموعه گردشگری از جمله اقامتگاه‌های بوگردی و سفره‌خانه‌های سنتی بود.

«ولی تیموری» معاون گردشگری کشور در این مراسم اظهار کرد: معیشت مردم در حوزه گردشگری قابل توجه است و خوشبختانه بازیابی روحیه و نشاط اجتماعی در قالب سفر امروز در سبد خانوارها قرار گرفته است.

وی افزود: می‌توانیم ادعا کنیم با تدوین اسناد کلان و بالادستی، حوزه گردشگری کشورمان از فضای هیجانی و موازی‌کاری‌های گذشته خارج شده و این صنعت به صنعتی برنامه محور تبدیل شده است.

تیموری گفت: با استراتژی بازاریابی و تنوع‌بخشی محصولات گردشگری علاوه بر بخش‌های مختلف، با ایجاد اقامتگاه‌های بومگردی در عمق دوردست‌ترین روستاها نیز نفوذ یافته و اکنون برخی از همین اقامتگاه‌ها در بافت‌های تاریخی و روستایی از نظر خدمات و استاندارد با هتل‌های چند ستاره برابری می‌کنند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :