شناسه : 36779958
فرماندار بافق خبر داد:


فرماندار بافق گفت: خوشبختانه نکته مثبتی که امسال با آن مواجهه هستیم افزایش 14/9درصدی اعتبارات شهرستان نسبت به سال گذشته است.

به گزارش یزدرسا به نقل از صبح بافق، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بافق با حضور زاده رحمانی فرماندار و جمعی از روسای ادارات شهرستان در محل سالن اجلاس آیت الله شیخ محمدتقی بافق فرمانداری تشکیل شد.

محمدزاده رحمانی فرماندار بافق در ابتدای این جلسه گفت: آن چیزی که در جلسات کمیته برنامه ریزی مطرح می شود، تصمیم گیری پیرامون نحوه و چگونگی توزیع  اعتبارات در سه بخش تملک دارایی ها یا استانی، اعتبارات توسعه متوازن و سه درصد نفت وگاز که اعتبارات سه درصد نفت وگاز شامل منطقه سبزدشت است.

وی در ادامه افزود: اعتبارات توسعه متوازن شامل 5 دستگاه و اعتبارات استانی نیز بین دستگاههای اجرایی شهرستان که دارای کد وردیف های اعتباری باشند توزیع می شود.

فرماندار بافق تصریح کرد: خوشبختانه نکته مثبتی که امسال با آن مواجهه هستیم افزایش 14/9درصدی اعتبارات شهرستان نسبت به سال گذشته است که در سطح استان 9 درصد افزایش داشته همچنین در کل استان نیز14/9درصد که می تواند نکته مثبتی برای شهرستان باشد و بتوانیم بافق را به جایگاه خود در اعتبارات استانی برسانیم.

زاده رحمانی به استفاده از ظرفیت بخش خصوصی اشاره وبیان داشت: در سال گذشته بافق در حوزه پروژه های مشارکتی رتبه اول استان در حوزه های زیرساخت راه و آبرسانی را کسب کرد و امیدواریم در سال جاری نیز بتوانیم از ظرفیت پروژه های مشارکتی حداکثر استفاده را بکنیم.

فرماندار بافق تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم از اعتبارات گلوبال سازمان های مرکزی و دستگاههای استانی هم مانند سال های گذشته که رقم آن چندین برابر بودجه های استانی است حداکثر استفاده را به عمل آوریم.

این مقام مسئول اظهار داشت: با مصوبه ای که در جلسه امروز تصویب شد تا هفته آینده دستگاههای اجرایی طرح ها و پیشنهادات خود را به معاونت برنامه ریزی شهرستان تحویل تا به سازمان مدیریت وبرنامه ریزی ارسال شود.

زاده رحمانی در پایان افزود: ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و باغ ایرانی کد دار و در دستور کار قرار گرفت و به پروژه های جدید شهرستان اضافه خواهد شد.

انتهای پیام/ع.ع
آدرس کوتاه :