شناسه : 37643054
رئیس بسیج دانشجویی کشور عنوان کرد


نیک روش با بیان اینکه حضور حداکثری پای صندوق های رای از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: گفتمان سازی نسبت به شاخص های مجلس طراز گام دوم انقلاب اسلامی در افزایش حضور مردم پای صندوق های رای بسیار اثرگذار است.

به گزارش خبرنگار یزدرسا؛ محمد جواد نیک روش  در مراسم اجلاسیه مرکزی کنگره شهدای دانشجوی استان یزد و اجتماع سه هزار نفری سلیمانی ها که در محل سالن امام علی (ع) دانشگاه یزد  برگزار شد تشییع شهید سیمانی را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: شهادت، نقطه پایان مقاومت و مجاهدت بوده و وظیفه دانشجویان ما  در شرایط امروز کشور حرکت در این مسیر است.

رئیس بسیج دانشجویی کشوربا اشاره به این مطلب که شهدا و به ویژه شهدای دانشجو به درستی عرضه تکلیف را شناخته و با درک شرایط و زمان از کلاس درس و دانشگاه دل کنده و پای به دانشگاه عظیم دفاع مقدس گذاشته اند اظهار داشت: این شهدا اهل مجاهدت برای حل مساله بوده و بر اساس تکلیف خود عمل کردند بنابراین در طلیعه گام دوم انقلاب اسلامی می توان  با شناخت تکلیف و تحقق نظریه نظام انقلابی بیش از پیش حلاوت کارآمدی نظام  را به کام مردم نشاند.

نیک روش انتخابات مجلس را حماسه بزرگ پیش روی ملت ایران خواند و ابراز داشت: حاج قاسم سال های پا رکاب انقلاب و رهبری بود و حفظ  سرمایه اجتماعی که با تشییع پیکر شهید سلیمانی به وجود آمد در گرو حضور در پای صندوق های رای است.

وی با بیان اینکه حضور حداکثری پای صندوق های رای از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: گفتمان سازی نسبت به شاخص های مجلس طراز گام دوم انقلاب اسلامی در افزایش حضور مردم پای صندوق های رای بسیار اثرگذار است.

رئیس بسیج دانشجویی کشور پای کارآوردن ظرفیت های دانشگاه برای حل مسائل انقلاب اسلامی را از تکالیف بسیج دانشجویی عنوان کرد و ابراز داشت: انقلاب حق است و مقاومت جوهره و رمز پیروزی کشور در گام نخست و گام های بعدی انقلاب است بنابراین اگرچه مسیر حق سختی هایی دارد اما آینده آن روشن است.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :