شناسه : 11683653
جانشین نماینده ولی فقیه درسپاه پاسدارن درهمایشی دریزد:

اقتصاد را چه نیاز به یارانه سیاست/اشتباه فاحش برخی در دو قطبی جامعه/دشمن با سلاح تحریم والقاء ناامیدی درصدد جدایی ملت از ولایت


جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدارن در همایشی در یزد گفت: دشمن با ناکامی در سال 88 اکنون به جای توجه به نخبگان و خواص برای ضربه زدن به نظام توجه خود را به مردم معطوف کرده است تا به ابزارهایی مانند تحریم، تهاجم فرهنگی، القاء ناامیدی در جامعه ، وسایر حربه ها ملت را از ولایت بگیرد که این نیازمند بصیرت افزایی است

به گزارش یزد رسا، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی صبح امروز دومین مجمع بسیج استان یزد در فرهنگسرای غدیر برگزار شد با اشاره به تکلیف بنده نسبت به معبود خود اظهار داشت: قرآن به ما یاد داده است هرچه مومن فرصت بیشتری داشته باشد تکلیف او نیز سنگین تر است و مومن نباید هرگز موضع طلبکارانه داشته باشد.


جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: تاریخ نشان دهنده قربانی شدن منیت کاران است کسانی که الطاف خدا به خودشان را فراموش کردند و منیت ورزیدند و داشته های خود را به عهمت خود نسبت دادند در صورتی که فراموش کردند خداوند مالک اصلی است و هرآنچه را بخواهد به کسی می دهد.


وی در خصوص شاکر بودن بنده عنوان کرد: راهبرد حفظ نعمت شکر آن است و بنده بای شکرگزار نعم الهی باشد و خود خداوند در قرآن به وضوح بر آن صحه گذاشته است و فرموده است: شکر نعمت نعمتت افزون کند و کفر آن، نعمت را از اختیار انسان خارج می کند.


حجت الاسلام حاجی صادقی با اشاره به نعمت ولایت تاکید کرد: یکی از نعمت هایی که خداوند به ما اعطا کرده نعمت ولایت فقیه است و اینکه در سایه حکومت ولایی قرار داریم نعمتی که در طول تاریخ بی سابقه بوده است به جز دوران کوتاه امامت حضرت علی (ع) و ما باید شکرگزار خداوند باشیم که خداوند بر ما منت نهاده است و ما را در سایه ولایت الهی قرار داده است.


وی با بیان اینکه انقلاب ما نه منحصر به ایران بلکه بیداری بخش جهان شده است و کشورهای آزادی خواه جهان انقلاب ایران را انقلابی می دانند که مادر انقلاب های جهان است و توانسته با کمال خود استقلال و آزادی را در این جهان بسته به وجود آورد.


نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: حکومت ولایی ما بر خلاف نگاه های سکولار به مقوله دین بر این نکته تاکید دارد که مردم و خدا در یک مسیر قرار دارند و این انسان زیر پرچم الهی حرکت می کند و دیانت او مثل سیاست اوست.


وی یکی دیگر از وجوه شکرگزاری ملت را در صحنه بودن مردم انقلابی دانست و تاکید کرد همه تلاش دشمن بر این نکته توجه دارد که ملت را از ولایت جدا کند ولی الطاف الهی و بصیرت مردم مانع از تحق چنین هدفی شده است.


حجت الاسلام حاجی صادقی عنوان کرد: مردم باید همیشه پیرو ولایت باشند و نگذارند ولایت تنها بماند و گذشته نشان داده است که با ولایت بودن منحصر به شعار نیست و در عمل امام حسین ع تنها ماند.


وی تاکید کرد: با ولایت بودن نیازمند همراهی عملی است، حسین حسین گفتن نیازمند حضورعملی در صحنه است و نباید عده ای به ظاهر حسین حسین بگویند ولی در عمل صحنه را خالی کنند.

 

 

دشمن در صدد جدا کردن مردم از ولایت است تا کربلای دیگری بیافریند


نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: امام حسین خود را خرج اسلام کرد تا سر او به جای سر اسلام بر سر نیزه برود و اسلام حفظ شود و دشمن نیز امروزه نیز در صدد جدا کردن مردم از ولایت است تا کربلای دیگری بیافریند در صورتی که ملت ایران ثابت کرده اند نمی گذارند علی تنها بماند.


وی با بیان اینکه دشمن به جنگ اسلام آمده است گفت: این که عده ای مشکل دشمن را در مسئله هسته ای می دانند اشتباه فاحش است و دشمن از هر بهانه ای استفاده خواهد کرد که اسلام انقلابی را نابود کند و اسلام های ساختگی خود را جایگزین آن کند.

 

 

برخی با دو قطبی کردن جامعه اشتباه فاحشی دارند/ اقتصاد به یارانه سیاست نیازی ندارد


حجت الاسلام حاجی صادقی با اشاره به تلاش عده ای برای دو قطبی کردن جامعه اظهار داشت: اینکه عده ای می خواهند جامعه را به آرمان گرا و واقع گرا تقسیم کنند در اشتباه هستند زیرا اسلام  بین آرمان و واقعیت تعارضی قرار نداده و از همین واقیت می شود به آرمان رسید.


وی با بیان اینکه اقتصاد به یارانه سیاست نیازی ندارد افزود: اقتصاد باید از سیاست یاد بگیرد چرا که سیاست توانست با حفظ استقلال مراتب عالی را طی کند و اکنون کشور از لحاظ سیاسی جایگاه رفیعی دارد.

 

در تحقق  شعار سال عزمی جهادی به کار نبستیم/دشمن به خوبی فهمیده که امت بی امام خطر ندارد


حجت الاسلام حاجی صادقی گفت: شعار امسالی که رو به پایان است بر محوریت اقتصاد و فرهنگ بود ولی توفیقات زیادی کسب نشد و عملکردمان در این دو حوزه نشان می دهد که همه در تحقق این شعار عزمی جهادی را به کار نبسته ایم.


وی با بیان اینکه دشمن به خوبی نقاط قوت و ضعف ما رادر نظر دارد تاکید کرد: دشمن به خوبی فهمیده است که امت بی امام خطر ندارد و برای همین در صدد گرفتن امام از مردم است تا مردم و انقلابشان را تصاحب کند در صورتی که امت بی امام مرده است و ولایت حیات بخش جامعه است.


نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به نعمت ولایت اظهار داشت: راه دیگری که دشمن  در صدد ضربه به کشور است امام بی امت است که امام بی امت اقتدار ندارد و نمونه اصلی آن وجود ائمه است که مردم دنباله رو ولایت نبودند و اقتداری برای ائمه برای ایجاد حکومت ولایی ایجاد نشد.

 

قطع حلقه واسط بین امام و ملت  در فتنه 88/ اکنون دشمن با سلاح تحریم و القاء ناامیدی  درصدد جدایی ملت از ولایت

وی با بیان اینکه دشمن همه تلاش خود را در راستای جدایی مردم از ولایت انجام می دهد و نمود آن در فتنه 88 است که دشمن سعی کرد با قطع حلقه واسط بین امام و ملت که همان خواص هستند ولایت را ساقط کند در صورتی که این ریزش خواص ارتباط مردم با ولایت را مستقیم و بدون واسطه کرد و موجبات تحکیم بیشتر نظام را فراهم آورد.


حجت الاسلام حاجی صادقی با اشاره به ترفند های دشمن در دهه کنونی تاکید کرد: دشمن با ناکامی در سال 88 اکنون به جای توجه به نخبگان و خواص برای ضربه زدن به نظام توجه خود را به مردم معطوف کرده است تا به ابزارهایی مانند تحریم، تهاجم فرهنگی، القاء ناامیدی در جامعه ، وسایر حربه ها  ملت را از ولایت بگیرد که این نیازمند بصیرت افزایی است که یکی از این نهادها بسیج است که باید بدهی خود را به شهدا بپردازند و اجازه ندهند نظام ولایی که آن ها با خون خود ایجاد کردند از بین برود.

انتهای پیام/ع
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.