شناسه : 19802620
انتظاراتی که مردم اشکذر از مسئولان دارند

اقتصاد مقاومتی با تکیه بر سایر کشورها هیچ‌گاه شکل نمی‌گیرد/ضرورت فرهنگ سازی در مقوله اقتصاد مقاومتی


یکی از کسبه‌های اشکذر نیز تحقق شعار سال را مستلزم نبستن چشم امید به سایر کشورها دانست و خاطر نشان کرد: اقتصاد مقاومتی با تکیه بر سایر کشورهای جهان هیچ‌گاه شکل نمی‌گیرد.

به گزارش خبرنگار نسیم صادق، خبرنگار ما به جمع مردم رفت تا از انتظاری که آنان از دولتمردان برای تحقق شعار سال که به عنوان اقتصاد مقاومتی, اقدام و عمل نام گزاری شده است دارند را مطلع شود.

 

 


در گام اول به سراغ آقای دهقانی  رفتیم وی در پاسخ به این سؤال گفت: زمانی جامعه‌ای پویا و فعال در زمینه اقتصاد خواهیم داشت که زیر ساخت‌های آن جامعه محکم و استوار باشد که این امر با برنامه ریزی قابل اجراست.

وی ادامه داد: با فرهنگ سازی در جامعه، برنامه ریزی دقیق و همکاری جهادی دستگاه‌های مربوط می‌توان جامعه را در زمینه اقتصاد به یک رشد و بالندگی رساند که دیگر کشورها با تحریم‌های خود نتوانند به کشور آسیبی وارد سازند.


غدیری یکی از کسبه‌های اشکذر نیز تحقق شعار سال را مستلزم نبستن چشم امید به سایر کشورها دانست و خاطر نشان کرد: اقتصاد مقاومتی با تکیه بر سایر کشورهای جهان هیچ‌گاه شکل نمی‌گیرد و نباید مسئولین سیاست‌های کشور را به گونه ای تدوین کنند که با یک امضای فلان مسئول غربی اقتصاد کشور ضربه بخورد.

دهقانی اشکذری  یکی از رانندگان اشکذری است که در مورد شعار سال گفت: از مسئولین انتظار داریم که همانند شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری  به  اقتصاد مقاومتی, اقدام و عمل نام‌گذاری شده است گوش فرا دهند و مشکلات اقتصادی و مشکلات جوانان را در رأس امور قرار دهند.
وی عمل به اقتصاد مقاومتی را مستلزم همکاری تمام مسئولین و مردم دانست و ادامه داد: در حال حاضر اگر دولتمردان بتوانند به شعار سال  عمل کنند اکثر مشکلات مردم کشور که بیشتر اقتصادی است را مرتفع می‌سازند.
یکی از دانشجویان اشکذری در این باره افزود: پس از تعیین شعار سال توسط مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل شایسته است مسئولان نگاه ویژه ای به اقتصاد داشته باشند.
وی ادامه داد: اقتصاد مقاومتی مستلزم اقدام و عمل مسئولان است و باید اقتصاد مقاومتی چشم انداز کارهای خود قرار دهند.
حکیمی دیگر دانشجوی اشکذری بود که خاطر نشان کرد: دولت مردان  نباید با نگاه به توافقات صورت گرفته و قول‌های کشورهای غربی مبنی بر باز شدن درها به سوی واردات کالابه ایران موضوع اقتصاد مقاومتی را فراموش کنند که همان طور که تاریخ نشان داده است کشورهای غربی به تعهداتی که بر ضد خود است هیچ‌گاه عمل نکرده‌اند.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.