شناسه : 38696893
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد تشریح کرد

اقدامات سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد در ایام کرونایی


علمدار یزدی گفت: سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد در ایام کرونایی برای رعایت هر چه‌بهتر پروتکل‌ها اقدامات مختلفی را در دستور کار خود دارد.

به گزارش یزدرسا، محمدرضا علمدار یزدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد، در راستای اجرای تصمیمات ستاد مقابله با ویروس کرونا در استان یزد، گفت: این سازمان با انجام گشت‌های مشترک بازرسی با حضور اتاق اصناف، مرکز بهداشت، اماکن نیروی انتظامی، روزانه در دو نوبت صبح و عصر از واحدهای صنفی در جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، اقدام نموده و در صورت شناسایی واحدهای متخلف اقدامات قانونی لازم را انجام می‌دهد.

وی اظهار داشت: در راستای هماهنگی با برخی از مراکز بهداشتی شهرستان برای تهیه اقلام مورد نیاز بهداشتی شامل دستگاه اکسیژن و ... ضمن شناسایی واحدهای صنعتی تولید داخل، اقدامات لازم برای شناسایی، اطلاع رسانی و هماهنگی با مدیران این واحدها را انجام داده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد، افزود: هماهنگی و همکاری با مرکز بهداشت برای نظارت بر نانوایان در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از طریق تهیه بروشورهای مربوطه، ارسال روزانه پیامک‌های اطلاع رسانی مربوط به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و نیز ساعت فعالیت آنها از طریق اتحادیه مورد نظر نیز در دستور کار این سازمان قرار گرفته و از ناحیه ادارات در حال اجرا است.

علمدار یزدی ادامه داد: هماهنگی با معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یزد و اتحادیه صنف تجهیزات پزشکی و الزام به ثبت‌نام و درج موجودی اقلام مشمول در مبارزه با بیماری کرونا نظیر ماسک، الکل، ژل، محلول ضدعفونی و انواع دستکش توسط بیش از 300 واحد صنفی و داروخانه و مراکز تولید و پخش سطح استان در سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا از دیگر اقدامات این سازمان در زمینه نظارت بر اقلام بهداشتی مرتبط با کرونا بوده است.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.