شناسه : 30362925
نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر:


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد گفت: امروز امنیت و اقتدار ما در دنیا حاصل جانفشانی های شهدا و ایثارگران است.

به گزارش یزدرسا، حجت الاسلام علی گندمی در آیین تکریم و معارفه مسئولان حوزه دفتر نماینگی ولی فقیه در ناحیه بسیج ابرکوه با گرامیداشت یاد شهدا و امام شهدا اظهار کرد: اقتدار نظام جمهوری اسلامی از جمله نعمت هایی است که خدا نصیب ملت کرده است.

وی با بیان اینکه شهدا و ایثارگران با تبعیت از ولایت تمام سختی ها را تحمل کردند تا ارزشهای انقلاب باقی بماند، تصریح کرد: وظیفه ما ادامه دهنده راه شهداست و باید برای حفظ این ارزشها از هر کوششی دریغ نکنیم و نسل امروز را بیشتر با این ارزشها آشنا کنیم.

گندمی با بیان اینکه مردم پا به پای انقلاب حرکت می کنند و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند، اظهار کرد: امروز امنیت و اقتدار ما در دنیا حاصل جانفشانی های شهدا و ایثارگران است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان در ادامه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران تحولی عظیم در روشنگری جهان اسلام ایجاد کرده است، یادآورشد: ولایت مداری و انقلابی گری را نباید هرگز فراموش نکیم.

این مسئول با بیان اینکه بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) در کشور از افتخارهای مردم ایران است، یادآورشد: باید سیره و منش آن امام رئوف (ع) را برای خود و دیگران در جهان اسلام تبیین کنیم .

در این آیین حجت الاسلام حسن سالار به عنوان مسوول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه معرفی و از خدمات حجت الاسلام هاشم تقدسی مسئول سابق این نهاد قدردانی شد .

همچنین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه در سخنانی گفت: نمایندگان ولی فقیه در سپاه بازوی فرمانده هان این نهاد هستند.

سرهنگ علی فاتحی به بخشی از فعالیت های این نهاد اشاره کرد و افزود: ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه در بحث مالک اشتر مقام برتر کشور را کسب کرده است.

مسئول قبلی دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه هم با قدردانی از همکاری مردم ، مسئولان و بسیجیان و سپاه گفت: مسئولان شهرستان با هر سلایق سیاسی که هستند ، همدل و همراه در صحنه های انقلاب حضور دارند.

حجت الاسلام هاشم تقدیسی، مهمترین شاخص مردم شهرستان را حضور در صحنه های سیاسی و دینی و نیز حضور با شکوه آنان در مراسم تاسوعا و عاشورا بیان کرد و یاد آورشد: این دو روز واقعا صحنه دیدنی و ماندگار در حوزه عزاداری سید الشهدا (ع) مردم این شهرستان است.

همچنین در حاشیه این مراسم از کتاب نمی از ایثار و شلیک نرم اثر محمد رضا بابایی ابرقویی از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس رونمایی شد.

پایگاه خبری ۱۵ دی ابرکوه

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :