شناسه : 1371419
فرماندار تفت خبر داد


با حمایت معاون هماهنگي امور عمراني استاندار يزد و پيگيري هاي مداوم صورت گرفته از سوي مسئولین تفت وضعيت امكانات رفاهي منطقه برفگير سخويد ساماندهي شد.

به گزارش خبرنگار یزد رسا از تفت، فرماندار تفت با اشاره به استقبال گسترده شهروندان در ایام زمستان از منطقه برفگیر سخوید اظهار داشت: طی روزهای اخیر نشست ها و بازدیدهای متعددی در خصوص وضعیت این منطقه صورت گرفته است.

ابوالقاسم دهقان با اشاره به بازدید معاون امور عمرانی استانداری یزد از این منطقه گفت: معاون عمرانی استاندار دستوراتی را برای ساماندهی موقت وضعیت امکانات رفاهی این منطقه برفگیر صادر کردند که با پیگیری های صورت گرفته، مشکلات موجود امکانات رفاهی و سرویس های بهداشتی آن مرتفع شد.دهقان همچنین از ساماندهی وضعیت نمازخانه منطقه برفگیر سخوید خبر داد.

وی با بیان این که این منطقه از سخوید، یکی از نقاط برف‌گیر استان یزد است که استفاده از این محیط طبیعی، زیبا و نشاط آور برای مردم عزیز به ویژه جوانان اجتناب ناپذیر می باشد افزود: امیدواریم با سیاست گذاری ها و اقدامات انجام شده برای واگذاری منطقه برفگیر سخوید به بخش خصوصی در آینده شاهد استانداردسازی این مکان باشیم. وی از دستگاههای متولی امر خواست تا با توجه به استقبال گسترده مردم از این منطقه برفگیر، پیگیری های جدی تری را در این رابطه به عمل آورند.

فرماندار تفت با بیان این که منطقه برفگیر سخوید بنا برنظرات کارشناسان با فضای موجود فعلی، در حال حاضر، از امکانات لازم برای تبدیل شدن به پیست برخوردار نیست افزود: متاسفانه تعدادی از عزیزان بدون توجه به هشدارهای ایمنی، در محل حضور یافته و با استفاده از وسایلی همچون تیوپ، آرامش و آسایش سایر استفاده کنندگان از این محیط طبیعی را سلب و آسیب های جدی و جبران پذیری را برای خود و سایر شهروندان رقم می زنند.

دهقان همچنین استفاده سالم و مناسب از طبیعت های شهرستان را حق مردم دانست و عنوان کرد: باید شرایطی فراهم شود تا مردم بتوانند با ایمنی کامل و در مکان های مناسب به تفریح در ایام زمستان بپردازند.

فرماندار تفت در پایان از استقرار عوامل انتظامی برای نظارت بر وضعیت ترافیکی و همچنین برقراری نظم و انضباط در منطقه خبر داد.

IMG_5340

آدرس کوتاه :