شناسه : 27518985
امام جمعه اشکذر:


امام جمعه اشکذر با اشاره به آلایندگی صنایع فولادی گفت: امیدواریم صدای ائمه جمعه، مسئولان شورای اسلامی و مردم شهرستان به گوش مسئولان کشوری برسد.

به گزارش یزدرسا به نقل از نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نمازجمعه با گرامیداشت سالروز تشکیل بنیاد شهید و امور ایثارگران به فرمان حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت: نام گذاری این روز از این جهت است تا یادآوری بر حق بزرگ شهیدان بر گردن ملت، از یاد ها فراموش نشود.

«حجت الاسلام والمسلمین طالبیان» امام جمعه اشکذر شهادت را برترین نوع انتقال نوع انسان به جهانی دیگر توصیف کرد و کفت: تمام انسان ها سرانجام روزی می میرند و چه بهتر که این رفتن در راه خدا و شهادت در راه خدا باشد.

وی با بیان اینکه عالی ترین مقام های دنیایی نزد شهدا است، تصریح کرد: آن ها هستی خود را با خداوند معامله کردند و خداوند همان طور که در قرآن فرموده جایگاه فردوس را که برترین جایگاه در بهشت است به کسانی که در راه او جهاد می کنند وعده داده که همیشه در آن جاویدان خواهند بود.

حجت الاسلام طالبیان با اشاره به نزدیکی به سال نو و اهمیت توجه به اطرافیان و همنوعان در تشریک شاید ایام نوروز، گفت: از همشهریان تقاضا داریم تا با در اختیار دادن هدایای نقدی و غیر نقدی خود نزد کمیته امداد سایر افراد ناتوان را در بهره مندی هرچه بیشتر از ایام نوروز یاری رسانند.

در حاشیه نمازجمعه امروز طوماری مبنی بر اعتراض مردم اشکذر به واسطه وجود استقرار صنایع آلاینده در منطقه شهرک صنعتی فولاد که در روزهای اخیر و به ویژه در فضای مجازی مورد اعتراض شدید مردم شهرستان اشکذر قرار گرفته است، به امضای جمع زیادی از مردم رسید.

امام جمعه اشکذر با اشاره به آلایندگی صنایع فولادی اظهار داشت: امیدواریم صدای ائمه جمعه، مسئولان شورای اسلامی و مردم شهرستان به گوش مسئولان کشوری برسد.

انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :