شناسه : 37163255
استاندار یزد:


استاندار یزد در مراسم تکریم و معارفه رئیس پارک علم و فناوری یزد گفت:با شرایط تحریم ضرورت تعامل بخش صنعت و دانشگاه ها نسبت به گذشته دوچندان شده است و ارتباط این دو بخش نیازمند اقدامی فراتر از شعار‌ است.

به گزارش خبرنگار یزدرسا، استاندار یزد پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید پارک علم و فناوری یزد با اشاره به مشکلات موجود در تولید شغل در استان اظهار کرد: دغدغه اشتغال از مسائل مهم جوانان و فارغ التحصیلان استان است و پارک علم و فناوری یاری رسان استان در زمینه ایجاد اشتغال و توسعه شرکت‌های دانش بنیان است.

***تعامل عمیق صنعت و دانشگاه؛ نیاز امروز

محمد علی طالبی با بیان اینکه امروزه نیاز ارتباط صنعت و دانشگاه بیش از گذشته احساس می شود.افزود:اکنون فرصت مناسبی برای ارتباط صنعت و دانشگاه است چراکه با شرایط تحریم ضرورت تعامل بخش صنعت و دانشگاه ها نسبت به گذشته دوچندان شده است و ارتباط این دو بخش نیازمند اقدامی فراتر از شعار‌ است.

***انتظار بیشتری برای مشارکت پارک علم و فناوری یزد در توسعه پایدار استان داریم

استاندار یزد با اشاره به مشکلات در زمینه مجوز حضور شرکت‌ها و موسسات در پارک علم و فناوری تصریح کرد: این مشکلات باید با هماهنگی و تعامل بیشتر تا حد امکان برطرف شود و از پارک علم و فناوری یزد برای مشارکت در زمینه توسعه پایدار استان انتظار بیشتری داریم.

در این مراسم دکتر محمد مهدی لطفی، که پیش از معاون پژوهشی دانشگاه یزد بود به عنوان رئیس جدید پارک علم و فناوری معرفی شد.

انتهای پیام/ 
آدرس کوتاه :