شناسه : 30786348
سردار فتوحی:


فرمانده سپاه الغدیر با بیان اینکه انقاب اسلامی به تمام جهان صادر شده است گفت: انقلاب ما برای کشورهای دیگر یک الگو شده است.

به گزارش یزدرسا به نقل از بهاباد نیوز، سردار اکبر فتوحی در مراسم یادواره شهدای روستای بهدان بهاباد با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفع مقدس و شهدای مدافع حرم شهید محسن حججی اظهارداشت: مردم ما مردم زمان معاویه نیستند که عترت را از میان برداشتید زیرا مردم ما اهل بصیرت و تابع ولایت فقیه هستند.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اینکه انقلاب ما جهانی شده است وهرکسی که در کشورما قراردارد باید جهانی فکرکند، افزود: ما برای کشورهای دیگر الگو شدیم وجهانی ماندیم ودین مبین اسلام هم دین جهانی است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به تمام جهان صادر شده است و مرزهای ما مرز شلمچه و هویزه و سوسنگرد و بستان نیست عنوان کرد: ایران فراتر از مرزها رفته و مرزما سازمان ملل است.

فرمانده سپاه الغدیر یزد تصریح کرد: انقلاب اسلامی آمد و با خود نور آورد اما باید بگوئیم دشمن دشمن است و هرگز دست از شیطنت خود بر نمی دارد.

فتوحی با بیان اینکه نفوذی هایی که در داخل ایران هستند و می گویند این تحریم ها خطرناک است عنوان کرد: نفوذی ها بدانند که این گونه تحریم ها خطرناک نیست و ما از این تهدیدها و تحریم ها هراسی نداریم و این تحریم ها در دل ملت ایران هیچ اثری ندارد و پوچ و تو خالی است.

سردار اکبر فتوحی اضافه کرد: دشمنان از تمامی ابزارها و سایل مدرن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی و بخصوص در زمینه تهدید نرم بهره می گیرد ولی قطعا زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا توطئه های آنها را خنثی می کند.

وی افزود: استکبار شکست خورده است و دنیا در حال تغییر است و به دنبال تمدنی است که آن را نجات دهد و آن اسلام ناب محمدی (ص) است.

فرمانده سپاه الغدیر یزد خاطرنشان کرد: شهیدان در لبیک به فرمان رهبر و مقتدای خویش برای دفاع از مرزهای عزت و شرف شتافتند و با کمترین امکانات در برابر دشمنان تا دندان مسلح ایستادند چون اعقتاد آنان به خداوند و رهنمودهای ولایت و رهبری بود.

سردار فتوحی یک توصیه و هشدار به جوانان ایران اسلامی به خصوص جوانان استان یزد داد و گفت : ماجوانانی می خواهیم که فریب اصلاحات را نخورند این گروه وحزب با جنگ روانی حرف میزنند جوانان ازورود به جبهه اصلاحات خودداری کنند.

فتوحی بابیان اینکه عقبه اصلاحات کجاست افزود : عقبه اصلاحات خود آمریکا واربابانش یعنی انگلیس و اسرا ئیل هستند و جوانان فریب اصلاحات را نخورند .

فرمانده سپاه الغدیر یزد با اشاره به اینکه فلان مسئول میگوید من با حمایت فلان حزب رای آوردم و انتخاب شدم ان مسئول دست از این بازیچه ها بردارد و توبه کند زیرا مسئولان نظام  مستفیم با رای مردم به میدان آمده است نه با شخص خاصی ؟

وی با اشاره به اینکه آنهائی که درکشورهای مختلف می خواهند به اسلام گرایش پیدا کنند و اسلام را انتخاب کنند طرف گروههای داعشی و تکفیری نروند و به طرف اسلام ناب محمدی (ص) روی بیاورند .

فتوحی تصریح کرد: امروز آمریکا و دشمنان ما می گویند ما قدرت داریم سلاح داریم و هیچ جا نمی توانند بگویند ما هستیم و ما با این همه قدرتی که داریم حتی نمی توانیم انگشتمان را روی ماشه بگذاریم .

انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :