شناسه : 38900672
دبیر کمیته امور بانوان کنگره 4 هزار شهید استان یزد خبرداد:

اهدای قریب به 400 سری جهیزیه به زوج های نیازمند توسط کنگره ملی شهدای استان یزد


رضایی دبیر کمیته امور بانوان کنگره 4 هزار شهید استان یزد از اجرا شدن 22برنامه در راستای کنگره ملی شهدای استان یزد توسط این کمیته خبر داد.

 سپیده رضایی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، گفت: باتوجه به اینکه استان یزد میزبان کنگره ملی شهدا می باشد کمیته بانوان برنامه هایی را در راستای کنگره 4 هزار شهید استان یزد انجام داده است.

دبیر کمیته امور بانوان کنگره 4 هزار شهید استان یزد با اشاره به اجرایی شدن 22 برنامه توسط این کمیته افزود: تا کنون 22برنامه در دستور کار این کمیته بوده که اجرا شده است و چند برنامه دیگر انشالله تا پایان اسفند ماه انجام خواهد شد.

وی اظهار کرد: بخشی از برنامه های کمیته امور بانوان به برگزاری جلسات هم اندیشی مختلف با اعضای کمیته، برگزاری همایش زن الگوی تاریخ ساز در هفته دفاع مقدس، تجلیل از40 نفر از بانوانی که در عرصه دفاعی نقش داشتند و برگزاری نمایشگاه نقش بانوان در حوزه های دفاع مقدس از ابتدا تا به امروز میتوان اشاره کرد.

رضایی ادامه داد: اهدا 383 سری جهزیه به زوج های نیازمند، تهیه و تدوین مستند مادران شهید کورش فر، فضاسازی بانوی شهیده در آزاد شهر و ساخت المان آن، برگزاری 41 یادواره شهدا در نواحی و حوزه های مقاوت های بسیج، مصاحبه های مطبوعاتی با اعضای کمیته ها و تدوین 15عنوان تالیفات خاص زنان شهید از دیگر برنامه های این کمیته است.

دبیر کمیته امور بانوان کنگره 4 هزار شهید استان یزد اضافه کرد: پخش مستند همسر سرداران شهید به نام ماه نشان از شبکه استانی، سرکشی از 260 خانوداه شهید، تجلیل از 54 خانواده شهید در همایش ها، برگزاری 50 ختم قرآن برای 23 شهدیه زن استان و غرس 23 نهال به نام شهدای زن در سطح استان بخشی از برنامه هایی بوده که انجام شده است.

وی افزود: تبلیغ و ترویج ازدواج آسان و سبک زندگی اسلامی، قرائت زیارت عاشورا در جوار گلزار شهدا، معرفی شهدا و وصیت نامه شهدا در فضای مجازی، برگزاری شب شعر و خاطره گویی شهدا، تهیه مستند از زندگی شهدای زن در فضای مجازی از برنامه های این کمیته است.

رضایی در پایان اظهار کرد: در طرح رسم ایثار که توسط کمیته امور بانوان کنگره 4 هزار شهید استان یزد اجرا شد 4 هزار واحد خون و پلاسما اهدا می شود و همچنین در حال برنامه ریزی یادواره زن شهدای استان در اوایل بهمن ماه هستیم.

انتهای پیام/

 

 

 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.