شناسه : 32670090


رئیس اتاق اصناف شهرستان بهاباد از اهدای 4 دستگاه کا نکس از سوی اصناف و بازاریان شهرستان بهاباد به مناطق زلزله زده سر پل ذهاب کرمانشاه خبر داد.

به گرارش یزدرسا به نقل از بهابادنیوز، رئیس اتاق اصناف شهرستان بهاباد از اهدای 4 دستگاه کانکس از سوی اصناف و بازاریان شهرستان بهاباد به مناطق زلزله‌زده سرپل ذهاب کرمانشاه خبرداد و گفت: جهت کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور 4 دستگاه کانکس توسط اصناف و بازاریان بهابادی به این مناطق ارسال شد.

هادی وارسته در خصوص کمک‌رسانی به مردم زلزله‌زده غرب کشور گفت: مردم از ابتدای زلزله با کمک‌های غیرنقدی و نقدی خود نوع دوستی و کمک به هم‌وطنان در شرایط سخت را از خود به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: اتحادیه‌های صنفی و اتاق اصناف نیز در کنار مردم و همراه با دیگر اقشار جامعه همانند دیگر اوقات حضور پررنگی داشته و با وجود رکود بازار و سختی هایی که خود داشتند، در کمک رسانی به مردم کرمانشاه کوتاهی نکردند.

رئیس اتاق اصناف بهاباد با اشاره به اینکه این کانکس‌ها توسط بازاریان وکسبه محل تهیه شده است گفت: ارزش ریالی این کانکسها بیش از 200 میلیون ریال می باشد که توسط بازاریان و کسبه بهاباد تهیه گردیده است.

وی گفت: جهت تکمیل این کانکس ها درداخل هر کانکس یک عدد آبگرمکن گازی نیز همراه آنها بوده است.

انتهای پیام /

 
آدرس کوتاه :


gg
12 کانکس از کجا بود
پست شده در ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۰۷:۲۸