شناسه : 38455671

اهدای 6 هزار جلد کتاب با موضوع دفاع مقدس به کتابخانه مرکزی یزد


6 هزار جلد کتاب با موضوع دفاع مقدس از سوی بنیاد حفظ آثار و نشر ارز‌ش‌های دفاع مقدس استان به کتابخانه مرکزی یزد اهدا شد.

به گزارش یزدرسا؛ سرهنگ منصور زارع، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس یزد در دیدار با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد با اشاره به اینکه یکی از اهداف مهم این نهاد، ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه است، افزود: یکی از رسالت‌های بنیاد، «نشر ارزش‌های دفاع مقدس» است که از مصادیق بارز این امر، تولید محتوای فاخر و جذاب در قالب کتاب و توزیع درست و اصولی آنها است.

وی ادامه داد: استان یزد یکی از استان‌های پیشرو در حوزه تاریخ شفاهی دفاع مقدس بوده است و در سال گذشته نیز یکی از آثار نویسندگان ما در این بخش، حائز رتبه نخست کشور شد.
زارع با بیان اینکه همکاری و تعامل دو دستگاه می‌تواند به ترویج کتابخوانی در جامعه کمک کند، اظهار داشت: در این راستا، بنیاد حفظ آثار آمادگی دارد بخشی از منشورات سالانه خود را برای استفاده حداکثری مردم به کتابخانه‌های عمومی استان اهدا کند.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان همچنین از آمادگی این اداره کل برای همکاری در تمامی برنامه‌های کتاب‌محور اداره کل کتابخانه‌های عمومی خبر داد.
در پایان این دیدار، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد با اهدای لوح سپاس، از مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان به دلیل اهدای قریب به 6 هزار جلد از کتاب‌های دفاع مقدس به کتابخانه مرکزی یزد تقدیر کرد.
 
آدرس کوتاه :