شناسه : 1471551
رئيس اداره ارشاد اسلامي خاتم در جلسه كميته فرهنگي هنري دهه فجر:


رئيس اداره ارشاد اسلامي با بيان اينكه اولويت اول ما در كميته فرهنگي هنري براي برنامه هاي هنري و جشنواره هاي كلان است، گفت: كميته فرهنگي هنري بالاترين مسئوليت را در بين ديگر كميته هاي شهرستان دارد.

به گزارش خبرنگار يزد رسا از خاتم، صبح امروز(شنبه) جلسه برنامه ریزی کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه مبارک فجر شهرستان خاتم با حضور اعضاء کمیته که شامل ادارات و ارگانهای فرهنگی شهرستان می باشد در محل اداره ارشاد اسلامی خاتم برگزار شد.

رئیس اداره ارشاد اسلامی خاتم در این جلسه ضمن خیر مقدم و تبریک پیشاپیش دهه مبارک فجر، با بیان اینکه اولویت اول ما در کمیته فرهنگی هنری برای برنامه های هنری و جشنواره های کلان است، گفت: کمیته فرهنگی هنری بالاترین مسئولیت را در بین دیگر کمیته های شهرستان دارد.

"اسدالله نجفیان" با اشاره به اینکه کار فرهنگی کاری سخت و طاقت فرسا می باشد اظهار داشت: فعالیت دراین حوزه نمود کمی دارد اما با توجه به سختی و مشکلات فراوان آن قطعا در پیشگاه خداوند با ارزش بوده و اجری عظیم خواهد داشت.

نجفیان اذعان داشت: برای خنثی نمودن توطئه ها و هجمه های فرهنگی علیه انقلاب اسلامی با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و هنری و با همکاری و همفکری ، باید نسل جدید انقلاب را با پیام انقلاب اسلامی ایران آشنا نمائیم و همچنین با صدور انقلاب اسلامی به سراسر جهان با آرمانهای رهبر کبیر انقلاب و شهدای گرانقدرعهد و پیمان مجدد ببندیم.

در ادامه نیز هر یک از اعضای حاضر در جلسه برای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های دهه فجر امسال ، به بیان دیدگاه و نقطه نظرات خود پرداختند.

درپایان نیز مصوبات این جلسه بشرح ذیل اعلام شد:

عمده ترین برنامه های مطرح شده در این کمیته برگزاری جشنواره استانی داستانک با موضوع کار و تلاش در راستای شعار حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی که در تاریخ ۱۴ /۱۱/۹۲ برگزار خواهد شد.

سایر برنامه های مصوب شده شامل جنگ و جشن های ویژه ایام دهه مبارک فجر است ، نمایشگاه کتاب ویژه گرامیداشت ایام دهه ی فجر ، نمایشگاه نقاشی و مسابقات ویژه نقاشی

گفتنی است: مسئولیت کمیته فرهنگی هنری دهه فجر با اداره ارشاد اسلامی خاتم می باشد و ارگانهای عضو کمیته نیز در اجرای برنامه ها اعلام آمادگی کردند.
آدرس کوتاه :