شناسه : 1253911
رییس اداره کل کتابخانه های عمومی میبد خبر داد


این ایستگاه اولین ایستگاه مطالعه در شهرستان بوده و راه اندازی چند ایستگاه مطالعه دیگر در نقاط مختلف شهر در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار یزد رسا از میبد، اولین ایستگاه مطالعه شهرستان، در بیمارستان امام جعفر صادق(ع) راه‌اندازی شد.

رییس اداره کل کتابخانه های عمومی شهرستان میبد در افتتاحیه این ایستگاه مطالعه، هدف از اجرای این طرح را افزایش میزان ارتباط مردم با کتاب در نقاط پرتردد و دسترسی آسان و سریع به کتاب عنوان کرد و افزود: ایده اصلی این طرح از سوی مقام معظم رهبری مطرح شد و نهاد کتابخانه های عمومی کشور این ایده را در قالب ایستگاه مطالعه در نقاط پرتردد عمومی در سراسر کشور به اجرا درآورده است.

غلامرضا کارگر با بیان اینکه این طرح از موفق ترین و مهم ترین طرح های نهاد کتابخانه های عمومی بوده، اظهار داشت: این ایستگاه اولین ایستگاه مطالعه در شهرستان بوده و راه اندازی چند ایستگاه مطالعه دیگر در نقاط مختلف شهر را پیش بینی کرد.

همچنین دکتر آقایی رئیس بیمارستان امام جعفر صادق (ع) در این مراسم با استقبال از اجرای این طرح در بیمارستان، ابراز امیدواری کرد ایستگاه مطالعه بتواند تحول قابل ملاحظه ای در میزان مطالعه مفید در جامعه داشته باشد.

وی با اشاره به مدت زمان طولانی که مردم در صف های انتظار در بیمارستان ها به سر می برند، از کتاب به عنوان بهترین گزینه جهت غنی ساختن اوقات در انتظار مردم یاد کرد و گفت: بدون شک ایستگاه مطالعه می تواند با عرضه کتاب تاثیر عمیقی در رشد فرهنگ عمومی در جامعه داشته باشد.

آدرس کوتاه :


محمد صادق
بهتر نیست ایستگاه مطالعه جاهایی باشه که افراد خوشحال و بدون درد هستند
فکر کنم بیمارستان برای ایستگاه مطالعه مکان خوبی بنظر نمیرسه جون مراجعه کنندگان آنجا فکرشون مشغول بیماری و مریضی هست.
پارک ها ، اماکن مذهبی، اماکن تاریخی میتونه جاهای بهتری باشه
پست شده در ۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۱۲:۳۶