شناسه : 1679524
امام جمعه مروست:


امام جمعه مروست در خطبه هاي اين هفته نماز گفت:مدت 6 ماه است که شهرستان خاتم فاقد فرماندار مي باشد و با سرپرستي اداره مي شود و براي اولين بار است که اينچنين چيزي اتفاق افتاده است که يك مدت طولاني شهرستاني فرماندار نداشته باشد.

به گزارش خبرنگاريزد رسا از خاتم، امام جمعه مروست در خطبه های این هفته نماز ابتدا اشاره ای به آیه والفجر و لیال العشر و گفت: فجر یعنی ستون نوری که از مشرق در انتهای شب پیدا می شود و پس از آن صبح صادق فرا می رسد.

" حجت الاسلام حسینی" در ادامه اشاره ای به داستان پیامبری موسی (ع) کرد و اذعات داشت: تنها پیامبری که توانسته بدون واسطه با خداوند صحبت کند موسی است و به همین جهت او را کلیم الله می نامند.

وی همچنین اشاره ای نیز به ملاقات اخیری که با استاندار یزد داشتند کرد و افزود:مسائل و مشکلات شهر مروست از جمله آنها درخواست مجدد از استاندار برای سفر به مروست ، مسئله ارتقا بخش مروست به شهرستان ، توضیح پتانسیل های مروست ، استقلال ادارات  و بحث بهداشت و درمان در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

امام جمعه مروست همچنین با بیان اینکه دانشگاه مروست مدت سه سال است که مسئول ندارد و با یک سرپرست اداره می شود گفت: نداشتن مسئول برای دانشگاه مروست مشکلات زیادی را برای دانشجویان و کارکنان پدید آورده است.

وی ادامه داد: همچنین مدت ۶ ماه است که شهرستان فاقد فرماندار می باشد و با سرپرستی اداره می شود و برای اولین بار است که اینچنین چیزی اتفاق افتاده است که یک مدت طولانی شهرستانی فرماندار نداشته باشد لذا در این خصوص با استاندار یزد مذاکراتی نیز صورت گرفته است.

حسینی در پایان تصریح کرد: این هفته ۲۲ بهمن را پیش رو داریم و طبق سنوات گذشته همه ی عزیزان با ید به وظایف خود عمل کنند و ادارات و مغازه هایی که در سطح شهر آذین بندی نشده اند آذین بندی شوند تا شهر حال و هوای انقلابی پیدا کند و در روز راهپیمایی پرشور تر از هر سال در حالی که همه ی خیابانها پر از پرچم و بیرق جمهوری اسلامیست در راهپیمایی شرکت نماییم.
آدرس کوتاه :