شناسه : 37766834
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد:


عباس ملازینلی از راه اندازی گرم خانه، ویژه افراد بدون سرپناه شهر یزد در سال جاری خبر داد.

به گزارش یزدرسا؛عباس ملازینلی از راه اندازی گرم خانه، ویژه افراد بدون سرپناه شهر یزد در سال جاری خبر داد و گفت:اقدامات لازم و اولیه برای امکان سنجی و انتخاب محل این گرم خانه صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه این اقدام برای اولین بار در شهر یزد اجرایی می‌شود افزود: در این گرم خانه که برای افراد بدون سرپناه در نظر گرفته شده امکاناتی از قبیل فضای خواب، غذای گرم و امکانات استحمام وجود خواهد داشت.

ملازینلی تاکید کرد: هرچند شهر یزد به نسبت شهرهای پرجمعیت دیگر کشور دارای افراد بی سرپناه کمتری است اما شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی به عنوان یکی از وظایف خود در حوزه اجتماعی اقدام به راه اندازی این محل خواهد کرد.

وی هدف از راه اندازی گرم خانه شهر یزد را ساماندهی و کمک به این قشر از جامعه در شهر میراث جهانی یزد دانست و خاطرنشان کرد: ساماندهی این افراد کمک خواهد کرد تا در آینده با چالش‌ها و آسیب‌های اجتماعی کمتری در شهر مواجه باشیم.

ملازینلی راه اندازی گرم خانه شهر یزد را عاملی برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی شهر نظیر کاهش معتادین متجاهر، تکدی گری و کارتن خوابی عنوان کرد و گفت: شهرداری یزد به وظایف خود در حوزه اجتماعی وقوف کامل دارد و تلاش می‌کند در این حوزه گام‌های مؤثری را بردارد.

وی با بیان اینکه تأمین اعتبار اجرای این طرح در برنامه امسال سازمان دیده شده است، افزود: امیدواریم با مساعدت شورای اسلامی شهر و شخص شهردار یزد در سال جاری شاهد افتتاح این گرم خانه در شهر یزد باشیم.

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :