شناسه : 37556980
استاندار یزد:


محمدعلی طالبی در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر استان یزد با بیان این که برگزاری شکوهمند بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای تقویت نظام ضروری است گفت: این ایام فرصت مناسبی برای تقویت وحدت و همدلی بین اقشار مختلف است.

به گزارش خبرنگار یزدرسا؛ محمدعلی طالبی شامگاه امروزدر جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر استان یزد با بیان این که برگزاری شکوهمند بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای تقویت نظام ضروری است گفت: این ایام فرصت مناسبی برای تقویت وحدت و همدلی بین اقشار مختلف است.

استاندار یزد حراست از دستاوردها و ارزش‌های انقلاب اسلامی مهمترین رسالت مسئولان در حوزه‌های مختلف دانست و اظهار داشت: پاسداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  مسئولیتی ملی بوده و باید مردم و تشکل‌های مردمی در برنامه‌ریزی‌های استان محوریت داشته باشند.

طالبی با تاکید بر این نکته که نسل جوان می‌تواند مبلغ خوبی برای نظام اسلامی ایران باشدابراز داشت: ایجاد حضور مردم در برنامه‌های مختلف ملی و مذهبی از جمله رسالت مهم مسئولان و دست‌اندرکاران است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت صرفه جویی در مناسبت های مختلف، تأکید کرد: مسئولان در برگزاری برنامه‌های مختلف می‌توانند با جذب مشارکت دستگاه‌های اجرایی، هزینه‌های برگزاری را کاهش دهند.

استاندار یزد تاکید کرد: برخی از برنامه های تدوین شده را می‌توان با واگذاری به سازمان مردم نهاد به نحو مطلوب و با هزینه کم برگزار کرد.

طالبی  در پایان به ضرورت مشارکت تمام دستگاه های اجرایی استان اشاره کرد و گفت: ایجاد روحیه نشاط و سرزندگی بین اقشار مختلف جامعه ضروری است و نقش مهمی در جذب مشارکت مردم ایفا می‌کند.

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :