شناسه : 32207073
خطیب جمعه نصرآباد:


امام جمعه نصرآباد گفت: «آیت الله مدرس» باید الگوی امروز برای یک نماینده مجلس در تراز انقلاب باشد.

به گزارش یزدرسا به نقل از صبح تفت، امام جمعه نصرآباد در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به آغاز هفته وحدت گفت: اقتخار مسلمانان است که امت پیامبری هستند که رحمه العالمین و بهترین خلائق خدا بود.

وی با بیان اینکه یکی از سیاست های اصلی استکبار و به ویژه انگلیس، سیاست تفرقه انداختن و حکومت کردن است، تصریح کرد: اسکتبار همیشه به دنبال ایجاد اختلاف و تنش بین امت اسلام بوده تا از فرصت به منافع خود دست یابد که ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی مصداق اصلی این سیاست انگلیس برای اختلاف در امت اسلام است.

حجت الاسلام  «مهدی قانعی» با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت در مقابل تکفیری ها داعش، اذعان داشت: یکی از بزرگترین و مهمترین عامل پیروزی جبهه مقاومت وحدت براداران شیعه و سنی در مقابله با داعش بود.

وی همچنین با تبریک روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، گفت: خوشبختانه به برکت انقلاب اسلامی ایران امکانات، نیرو و تجهیزات نیروی دریایی ارتش در بهترین حالت خود قرار دارد که امیدواریم با پیشرفت روز افزون همراه باشد.

خطیب جمعه نصرآباد همچنین با گرامیداشت 10 آذر سالروز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس، خاطرنشان کرد: آیت الله مدرس الگوی مبارزه و ایستادگی در برابر استکبار بود که امام خمینی(ره) در وصف وی فرمود:« تنها کسی که از رضا شاه نترسید مدرس بود»؛ آیت الله مدرس باید الگوی امروز برای یک نماینده مجلس در تراز انقلاب باشد.

حجت الاسلام قانعی در ادامه وضعیت زلزلزدگان کرمانشاه را یادآور شد و تاکید کرد: نباید گذشت زمان باعث شود تا ما زلزله زدگان کرمانشاه را فراموش کنیم؛ با آغاز فصل سرما زندگی در شرایط مانند زلزله واقعا سخت است و امیدواریم مردم خونگرم ایران، مردم زلزله زده کرمانشاه را فراموش نکنند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :