شناسه : 1089910
امام جمعه موقت هرات:


امام جمعه موقت هرات با بیان اینکه باید به غر بیها تفهیم نمائیم ایران نیز در برابر گزینه نظامی و در برابر تحریم های شما گزینه استراتژیک تنگه هرمز را در اختیار دارد گفت : ایران نیز گزینه انسداد تنگه هرمز را روی میز دارد و توان بالای موشکی در این راستا تعیین کننده است.

امام جمعه موقت هرات در گفتگو با خبرنگار یزد رسا از خاتم، گفت : تحریم های جدید آمریکا در حالی اعلام شد که ایران می توانست در برابر تحریم های قبلی اروپا واکنش متناسب را به منصه ظهور برساند که این اقدام متاسفانه انجام نشد لیکن الان وقت آن است که در برابر سیاست چماق و هویج غرب اقدام مناسبی صورت پذیرد.

"حجت الاسلام محمودی" در ادامه اظهار داشت : به نظر می رسد که زیاد طلبی و روحیه استکباری غربی ها و جهانخواران پایانی ندارد غربی ها با این اقدامات نسنجیده میزان بی اعتمادی مردم ایران را نسبت به استکبار جهانی افزایش می دهند و مانع تعامل سازنده در روابط دولت دکتر روحانی با جهان غرب می گردند و بدون تردید این گام غربی ها به ضرر منافع ملی آنها و در راستای حمایت از رژیم جعلی صهیونیستی است.

کارشناس حوزه و دانشگاه  خاطر نشان کرد: وظیفه مسئولین دیپلماسی و مجلس شورای اسلامی این است که با هوشمندی لازم مقتدرانه در برابر زیاده خواهی های نظام سلطه مقاومت نشان دهند.

امام جمعه موقت هرات  با بیان اینکه  ایران روحیه تعامل سازنده را هم به جهانیان نشان  می دهد اذعان داشت: در عین دفاع از اصول بنیادین نظام اسلامی در حمایت از مظلومین فلسطین و مقاومت اسلامی به غربی ها  بفهمانیم که سیاست تعامل سازنده ما به معنای  عدول  از منافع  ملی  نخواهد  بود.

کارشناس حوزه و دانشگاه  همچنین در ادامه با  بیان اینکه باید به غر بیها تفهیم نمائیم  گفت: ایران نیز در برابر گزینه نظامی و در برابر تحریم های شما گزینه استراتژیک تنگه هرمزرا د راختیار دارد و اگر شما بخواهید بیش از این ایران اسلامی را تحت فشار قرار دهید ایران نیز گزینه انسداد تنگه هرمز را روی میز قرار خواهد داد  و توان بالای موشکی در این راستا تعیین کننده است.

حجت الاسلام  محمودی در پایان گفت: از مسئولین دیپلماسی نیز استدعا داریم که با هوشمندی در امور هسته ای منافع ملی را دنبال نمایند زیرا در سخنان سولانا و آلبریت ، نکات قابل تاملی وجود دارد.
آدرس کوتاه :