شناسه : 31477049
آیت الله مدرسی:


امام جمعه بخش مرکزی یزد با بیان اینکه نظام و مردم نباید در مقابل قانون شکنان اغماض کنند، گفت: باید توجه داشت که ایستادگی در برابر قانون به معنای ایجاد هرج و مرج در جامعه است.

آیت‌الله سید محمد کاظم مدرسی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با بیان اینکه شورا وظایف و مسئولیت‌هایی دارد که باید آنرا در چارچوب قانون انجام دهد، اذعان کرد: یکی از نهادهای خدمتگذار درچارچوب قانون نظام جمهوری اسلامی ایران شورا است.

وی با بیان اینکه اولین مسئولیت شورا خدمت‌رسانی به مردم در چارچوب قانون است، تصریح کرد: اگر خدمتگذار قانون را نقض کند و یا فردی از اعضای شورا بخواهد پشت پا به قانون بزند و در مقابل آن ایستادگی و مقاومت کند؛ این فرد انسان قانون شکنی خواهد بود که عملا به قانون تهاجم کرده است.

عضو شورای فرهنگی عمومی استان یزد با بیان اینکه  نظام و مردم نباید در مقابل قانون‌شکنان اغماض کرده و کوچکترین مسامحه ای از خود نشان دهند، گفت: باید توجه داشت که ایستادگی در برابر قانون به معنای ایجاد هرج و مرج در جامعه است.

مدرسی با ابراز تاسف از اینکه غرض برخی از افراد این است که نظام را در سطح بین المللی تحت فشار قرار دهند، خاطر نشان کرد: افراد مخالف با نظام را دیده‌ایم که چگونه نظام را در طول این سال‌ها از جهات مختلف تحت فشار قرار داده اند و متاسفانه قانون شکنی کردند.

امام جمعه بخش مرکزی یزد با بیان اینکه یکی از مشکلاتمان در فتنه 88 قانون شکنی بود، تصریح کرد: قانون شکنان توجه داشته باشند راه فتنه‌گران سال 88 راه پر پیچ و خطری است که هیچگونه ثوابی در آن نیست.

انتهای پیام/ش
آدرس کوتاه :