شناسه : 30352512
در جمع داوطلبان ایستگاه مبشران غدیر مطرح شد؛


دبیر اجرایی ستاد مبشران غدیر با اشاره به ایستگاه هایی که در اعیاد و جشنهای مختلف در سطح شهر یزد راه اندازی میشود، گفت: ایستگاه های مبشران باید الگویی برای سایر جشن ها باشد.

به گزارش یزدرسا به نقل از روابط عمومی ستادمبشران غدیر، علیرضا ثواچه در جلسه ای با حضور داوطلبان راه اندازی ایستگاه مبشران غدیر در دهه ولایت با بیان اینکه ایستگاه های مبشران غدیر به مدت سه شب برگزار میشود اظهار داشت: این ایستگاه ها در شب های 16 تا 18 شهریور در ساعات 18 الی 20 و 20 الی 22 برپا و پذیرای شهروندان است.

دبیر اجرایی ستادمبشران غدیر با توجه ویژه به آسیب هایی که در جشن های مذهبی وجود دارد گفت: ایستگاه های مبشران غدیر باید الگویی برای سایر جشن های مذهبی که در یزد برگزار می شود، باشد.

ثواچه در مورد این آسیب ها ادامه داد: یکی از این آسیب ها به وجود آمدن ترافیک در خیابان ها و به وجود آمدن حجم زیادی زباله در خیابان ها است که چهره ی بدی از این گونه جشن ها در اذهان باقی میگذارد.

وی افزود: از دیگر آسیب ها مکان برپایی ایستگاه های مبشران است که جمع آوری می شوند که اکنون با تهیه فرم هایی این مشکل رفع خواهد شد.

دبیر اجرایی ستاد مبشران غدیر تاکید کرد: کسانی که تمایل به برپایی ایستگاه مبشران غدیر دارند، باید فرم های مربوطه را تکمیل کنند تافقط آنها بتوانند فعالیت کنند.

ثواچه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افتتاح جلسات خانگی نهج البلاغه خوانی گفت: 110 جلسه نهج البلاغه خوانی وجود دارد که علاقه مندان می توانند در این جلسات شرکت کنند.

وی افزود: کتاب نهج البلاغه  به قیمت 8500 در دسترس علاقمندان است و هرشخص مستعدی می تواند مربی نهج البلاغه شود و با اعلام آمادگی امکانات لازم در اختیار داوطلبان گذاشته می شود.

دبیر اجرایی ستاد مبشران غدیر ادامه داد: مربیان نهج البلاغه می توانند در گروه تلگرامی شهر دانایی عضو شوند و به سوالات آن هاطی 24 ساعت توسط اساتیدی که در گروه هستند پاسخ داده می شود.

ثواچه در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه هرماه یک همایش و یک کارگاه آموزشی با حضور حجت الاسلام مهدوی ارفع تشکیل می شود گفت: مربیان نهج البلاغه برای اطلاعات وآموزش بیشتر می توانند در این همایش و کارگاه آموزشی شرکت کنند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :