شناسه : 36437738
دادستان عمومی و انقلاب یزد خبر داد


دادستان عمومی و انقلاب استان یزد گفت: در هفته گذشته با تلاش دستگاه قضا و همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج)، مدیر بانک ملت استان به اتهام ارتشاء از جایگاه خود عزل و بازداشت شد.

به گزارش یزدرسا، علی اکبر شمس گفت: دستگاه قضایی استان یزد اقدامات پیشگیرانه زیادی در برخورد با مفاسد اقتصادی انجام داده که در بسیاری از موارد بدون تشکیل پرونده قضایی از مفاسد جلوگیری و در برخی موارد به ناچار برخورد صورت گرفته و پرونده تشکیل شده است.

شمس خاطرنشان کرد: در همین راستا علی‌رغم میل دستگاه قضایی در هفته گذشته با همکاری خوب سربازان گمنام امام زمان (عج)، نیروهای نظامی و انتظامی و اداره کل اطلاعات استان و شهرستان‌ها، مدیر بانک ملت استان یزد دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب استان یزد تصریح کرد: پس از مدت‌ها رصد اطلاعاتی و نظارتی، جمع‌آوری اطلاعات و مستندسازی آن، فرد مذکور به اتهام ارتشاء ضمن عزل از جایگاه خود، هم‌اکنون بازداشت و پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است.

وی تأکید کرد: در همین راستا از دادستان‌های شهرستان‌ها نیز درخواست شد ضمن حرمت و شأن مدیران، بحث‌های پیشگیرانه را در نظر گرفته و در هر موردی که نیاز شد با قاطعیت برخورد کرده و بدانند که در این‌گونه موارد دیگر خط قرمزی نداریم.

فارس
آدرس کوتاه :