شناسه : 34092682
مسئول مرکز اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه الغدیر یزد:


مسئول مرکز اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه الغدیر یزد گفت: درمجموع کل راهیان نور سال 96 در قالب دانش‌آموزی، دانشجویی، محلات و اقشار استان 17 هزار و 648نفر از مناطق عملیاتی غرب کشوربازدید کردند.

به گزارش یزد رسا؛ سرهنگ منصور زارع در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا از اعزام چشمگیری از علاقه‌مندان به شرکت در راهیان نوردر سال 96 به مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس در غرب کشور خبر دادواظهار کرد: راهیان نور هرسال از اردیبهشت‌ماه با مراسم افتتاحیه که در استان کرمانشاه شروع می‌شود و تا آخرین فرودین سال بعد ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در ایام تابستان راهیان نور غرب و شمال غرب انجام‌شده است که درمجموع از استان‌های کرمانشاه، کردستان، و آذربایجان غربی تعداد 3هزارو479 نفراز مناطق عملیاتی بازدید کردند.

زارع با اشاره به اینکه راهیان نور دانش‌آموزی از 24 مهرماه شروع‌شده و تا اواسط اسفندماه ادامه داشته است بیان کرد: تعداد 9 هزار و 448 نفر دانش‌آموز خواهر و برادر به استان خوزستان اعزام شدند و از مناطق عملیاتی در قالب راهیان نور دانش‌آموزی بازدید کرده‌اند.

مسئول مرکز اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه الغدیر یزد گفت: راهیان نور عمومی محلات و اقشار در ایام نوروز در استان خوزستان و راهیان نور دریایی در استان بوشهر برگزار شد که مجموعاً تعداد 2 هزار و 988نفر در این طرح شرکت کرده‌اند

وی با اشاره به اینکه راهیان نور دانشجویی از اواسط بهمن‌ماه شروع‌شده و تا 25 اسفندماه سال 96 ادامه داشته است اذعان کرد: هزار و 450 نفر راهیان نور دانشجویی بوده است که درمجموع کل راهیان نور سال 96 در قالب دانش‌آموزی، دانشجویی، محلات و اقشار استان 17 هزار 648 نفر بوده است.

زارع هدف  از برگزاری راهیان نور را تجدید میثاق با آرمان‌های امام و شهدا و انتقال فرهنگ دفاع مقدس و استکبارستیزی به نسل جوان و عامه مردم و علاقه‌مندان به فرهنگ جبهه و شهادت دانست.

انتهای خبر/ط
آدرس کوتاه :