شناسه : 38957661

بازهم حادثه در جاده باقرآباد بافق/یک سال از وعده مسئولین برای تعریض جاده گذشت


عصر روز گذشته خودروی سواری در جاده باقرآباد بافق به علت وجود مصالحی که جهت ساخت جاده در مسیر بود و هیچگونه علائم هشداری نصب نگردیده بود واژگون شد.

به گزارش یزدرسا؛ به نقل از صبح بافق؛ عصر روز گذشته خودروی سواری غیربومی در جاده باقرآباد بعلت وجود مصالحی که جهت ساخت جاده در مسیر بود و هیچگونه علائم  هشداری نصب نگردیده بود واژگون شد.
 
هفته گذشته نیز موتورسواری با تانکر آب مستقر در مسیر برخورد نموده و اهالی محل بارها در فضاهای مجازی هشدار دادند که مسئولین اقدامی جهت جلوگیری از حوادث بعدی انجام دهند.
 
گفتنی است بدنبال تصادف دو نوجوان در جاده باقرآباد در سال گذشته مسئولین مربوطه بر آن شدند تا هرچه سریع اقدام به تعریض این جاده نمایند. شهرداری بافق ۸۰۰ متر از این جاده را که در محدوده شهری بود متقبل شد و اقدام به تملک و آزاد سازی نمود و مقرر شد قسمت دیگری از جاده را بخشداری تعریض نماید.
 
امید است که با نصب علائم مربوطه از هرگونه اتفاقی و حواشی احتمالی جلوگیری نماید و بخشدار جدید بافق اقدامات لازم نسبت به آزاد سازی آنچه در تعهدات بخشداری می باشد انجام دهد.
 
لازم به ذکر است  انتظار می رود مسئولان سابق که در اجرای فاز دوم اقدام به آزاد سازی احتمالی این جاده نموده اند اطلاعات لازم از نحوه آزاد سازی و تملک این اراضی را به مردم ارائه دهند.
 
انتهای پیام/آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.