شناسه : 38969580
مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش استان یزد اعلام کرد

بازگشایی بیش از هزار مدرسه در استان یزد/ حضور دانش‌آموزان در مدارس اختیاری است


گلستانی‌فر گفت: یک هزار و 27 مدرسه در استان یزد شامل 615 مدرسه ابتدایی، 312 مدرسه زیر 50 نفر و 100 هنرستان در دروس کارگاهی از امروز بازگشایی می‌شوند.

محسن گلستانی‌فر در گفتگو با خبرنگار یزدرسا در خصوص وضعیت بازگشایی مدارس در استان یزد گفت: طبق اعلام نظر ستاد ملی مقابله با کرونا از امروز اول بهمن‌ماه مدارس مناطقی که براساس معیار ستاد ملی مبارزه کرونا، مناطق  زرد و آبی محسوب می شوند با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشایی می‌شود.

وی ادامه داد: بر این اساس مدارس ابتدایی در پایه‌های اول و دوم ابتدایی، مدارس زیر ۵۰ نفر و دروس کارگاهی هنرستان‌ها با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی  بازگشایی می‌شوند و حضور این دانش آموزان در مدارس کاملا به صورت اختیاری و با صلاحدید خانواده‌ها صورت می‌گیرد.

رئیس روابط عمومی اداره کل اموزش وپرورش استان یزد عنوان کرد: یک هزار و 27 مدرسه در استان یزد در مناطق زرد و آبی شامل 615 مدرسه ابتدایی در پایه‌های اول و دوم ابتدایی، 312 مدرسه زیر 50 نفر و 100 هنرستان در دروس کارگاهی از امروز با رعایت فاصله اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشایی می‌شوند.

گلستانی‌فر ادامه داد: به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی حداکثر تعداد دانش‌آموزان در هر کلاس 10 نفر خواهد بود و در مدارس نیز ضدعفونی انجام گرفته و شرایط برای حضور دانش آموزان فراهم شده است.

انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.