شناسه : 37183875
معاون توسعه پيشگيري سازمان بهزيستي كشور:


معاون توسعه پيشگيري سازمان بهزيستي كشور گفت: ما وسیله‌ای هستیم که خداوند متعال می‌خواهد به عده‌ای که نیازمند کمک هستند کمک کند و باید از این فرصت خدمت استفاده کنیم و تا جایی که در توان‌مان است خدمت‌رسانی کنیم و باید شکرگزار این فرصت باشیم.

به گزارش یزدرسا، مجيد رضازاده صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سازمان بهزیستی استان یزد گفت: ما در طول مسیری قرار داریم برای سازمان بهزیستی که یک سازمان خدمت‌رسان است تا به گروه‌های نیازمند جامعه و گروه‌هایی که با الویت بالایی نیاز به کمک و رسیدگی دارند، خدمت‌رسانی کنیم.

وی افزود: سازمان بهزیستی سازمانی اجتماعی است که وظیفه رسیدگی به وضعیت سلامتی اجتماعی مردم را به عهده دارد و گروه هدفش هم گروه هدفی است که ما افتخار می‌کنیم و به خود می‌بالیم که چنین گروه هدفی را در شرح وظایف کاری‌مان داریم؛ شرح وظیفه کاری ما چیزی است که آرزوی همه افراد است که خدمت‌رسانی کنند به این گروه هدف.

معاون توسعه پيشگيري سازمان بهزيستي كشور اظهار داشت: این سازمان در مسیر خودش مدیرانی را دارد که این مدیران با کمک همکاران و البته بخش غیردولتی و خیریه‌ها به مردم کمک می‌کنند.

رضازاده خاطرنشان کرد: هرکس در دوره مدیریت خودش خدماتی را به گروه هدف سازمان می‌دهد و برنامه‌هایی دارد که آن‌ها را اجرا می‌کند و هر کسی در حد توان خودش و فرصتش و آن امکاناتی که در اختیارش قرار می‌گیرد، خدمت‌رسانی‌اش را انجام می‌دهد و مدیریت و برنامه‌ریزی می‌کند.

وی ضمن تشکر از خدمات عفتی مدیرکل سابق سازمان بهزیستی یزد گفت: به دکتر عطابش تبریک می‌گویم که مسئولیت بهزیستی استان یزد را از حالا به بعد عهده‌دار شده‌اند و ما برای ایشان آرزوی توفیق داریم و مطمئن هستیم که ایشان هم همانند گذشتگان می‌توانند سازمان را چند قدم جلو ببرد.

معاون توسعه پيشگيري سازمان بهزيستي كشور تأکید کرد: هدف اصلی از همه این رفت و آمدها این است که به مردم خدمتی شود یعنی آن خدمتی که وظیفه ما است که به مردم شود به بهترین وجه انجام شود.

وی اضافه کرد: مهم خدمت به مردم است و همه ما باید کمک کنیم در این مسیر و برای هدف اصلی، هرچند که دستگاه‌ها و سازمان‌ها و دولت و هر کسی که مسئولیتی را به فردی می‌دهد باید از آن فرد حمایت‌های لازم را انجام دهد.

رضازاده عنوان کرد: من از همه بزرگواران، از مسئولین محترم استانی از همکاران خودم در سازمان می‌خواهم که از همدیگر حمایت کنند؛ هم مدیران قبلی به واسطه زحمات و تلاش‌هایی که کردند قابل حمایت و تقدیر هستند و هم مدیریت فعال که الان در حال تلاش است باید حمایت و کمک شود.

وی تصریح کرد: ما باید همیشه این را به خودمان گوشزد کنیم که ما وسیله‌ای هستیم که خداوند متعال می‌خواهد به عده‌ای که نیازمند کمک هستند کمک کند و ما داریم آن کمک را انجام می‌دهیم  و باید از این فرصت خدمت استفاده کنیم و تا جایی که در توان‌مان است خدمت‌رسانی کنیم و باید شکرگزار این فرصت باشیم.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :