شناسه : 37956691
صباغیان:

با رفع مشکلات مجلس اوضاع کشور سامان می یابد


نماینده مردم پنج شهرستان گفت: اگر مشکلاتی که در حوزه مجلس با آن روبرو هستیم را برطرف کنیم، بسیاری از مشکلاتی که امروز شاهد آن هستیم به خودی خود برطرف می شود.

به گزارش یزد رسا؛ محمدرضا صباغیان بافقی ظهر امروز در نشست دبیرخانه ماهر سپاه یزد با اشاره به اینکه برخی افراد مشکلات کشور را ناشی از فعالیت دولت می دانند تصریح کرد: به نظر من مشکلی اصلی کشور در مجلس است و باید به این موضوع توجه داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه دبیرخانه مهار سپاه الغدیر استان یزد باید به کمک مجلس بیاید تصریح کرد: باید بررسی کنیم که چرا مجلس کارآمدی لازم را نداشته باشد؛ شاید بخشی از این موضوع در ساختارهایی است که در کشور داریم.

نماینده مردم بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه لازم است بررسی کنیم و ایرادات ساختاری را بیابیم گفت: باید ساختارهایی که در کشور دچار مشکل هستند را اصلاح کرد تا کارآمدی این مجموعه ها افزایش پیدا کند.

صباغیان با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه مجلس در راس امور است گفت: امروز به نظر می رسد که مجلس در راس امور کشور نیست و همه باید بررسی کنیم که چرا این اتفاق افتاده و مشکل از نمایندگان است یا از ساختار مجلس این موضوع به وجود آمده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر ما این موضوع را به درستی مورد بررسی قرار دهیم، و مشکلاتی که در حوزه مجلس با آن روبرو هستیم را برطرف کنیم، بسیاری از مشکلاتی که امروز شاهد آن هستیم به خودی خود برطرف می شود.

نماینده مردم بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه  و مهریز در مجلس شورای اسلامی افزود: به نظر می رسد که در این زمینه باید کار تحقیقاتی گسترده ای توسط بخش های نخبگانی کشور انجام شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.