شناسه : 29446539
نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور:


محمد رضا صباغیان با حضور در شهرستان بهاباد در مراسم ترحیم کارگر متوفی حادثه معدن کوشک بافق شرکت کرد.

به گزارش یزد رسا به نقل از  بهاباد نیوز ، نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در مراسم سوم مرحوم رضا گنجی، کارگر بهابادی فوت شده در معدن کوشک بافق ، با تسلیت این مصیبت به خانواده داغدار رضا گنجی و تسلیت ایام لیالی قدر گفت : با مقصر این حادثه برخورد جدی می شود و باید پیگیری نمود تا از تکرار چنین حوادث تلخی جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه مدیریت معادن باید به افراد توانمند و کارآمد واگذار شود اظهارداشت : مدیریت صحیح‌، تامین امنیت جان کارگر و پرداخت حق و حقوق باعث می شود تا کارگر با آسایش خاطر به فعالیت خود بپردازد..

نماینده مردم شهرهای بافق، بهاباد ،ابرکوه ،خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی توجه به  تشکل کارگری در معادن را خواستارشد و تاکید کرد : با قاطعیت پیگیرحق متوفی خواهم بود.

محمد رضا صباغیان در مراسم ترحیم کارگر متوفی حادثه معدن کوشک بافق گفت : مدیریت معادن باید به دست کسانی باشد که علاوه بر رعایت حقوق کارگران ،امنیت جانی ایشان برایشان در اولویت باشد.

مرحوم رضا گنجی سه روز پیش در زیر زمین معدن کوشک بافق بر اثر برخورد ضربه سنگ به سرش دار فانی را وداع گقت و جامعه کارگری و مردم شهرستانهای بافق و بهاباد را داغدار کرد.

انتهای پیام//
آدرس کوتاه :