شناسه : 1388022
دخیل عباس زارع زاده در مصاحبه با یزد رسا:


سخنگوی کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس گفت: دهم اکنون از بیمارستان مهریز مرخص شدم و برای ادامه درمان به بیمارستان شهید رجایی تهران منتقل خواهم شد.

دخیل عباس زارع زاده در حین انتقال به بیمارستان تهران در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا با بیان اینکه در حال حاضروضعیت جسمانی ام رو به بهبودی است اظهار داشت: هم اکنون از بیمارستان مهریز مرخص شدم و برای ادامه درمان به بیمارستان شهید رجایی تهران منتقل خواهم شد.

نماینده مردم بزرگترین ترین حوزه انتخابیه کشور با اشاره به اینکه تاکنون سابقه عارضه قلبی نداشته ام افزود: بنده به دلیل سکته قلبی خفیف شامگاه جمعه تا امروز در سی سی یو بستری شده ام.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس در خصوص علت عارضه قلبی خود گفت: به گفته پزشکان فشردگی برنامه ها و فشار کاری بنده باعث بالا رفتن فشار خون شده که به قلب سرایت کرده است.

نماینده مردم بافق، مهریز، ابرکوه، خاتم و بهاباد تصریح کرد: من تاکنون هیچ نوع داروی خاصی را در مدت عمرم استفاده نکردم و امیدوارم این مشکل نیز به زودی رفع شود تا در خدمت مردم حوزه انتخابیه ام باشم.

به گزارش یزد رسا، با توجه به وسعت ۲۸۱۳۶ متر مربعی و جمعیت  ۱۷۹۵۴۵ نفری حوزه انتخابیه و درخواست های فراوان مردمی‌و اداری، زارع زاده در وسیعترین حوزه انتخابیه کشور کار بس دشواری را بر عهده دارد.

وی چهارشنبه هفته گذشته در مهریز، پنج شنبه در بافق و جمعه نیز در بهاباد در برنامه هایی فشرده پیگیر مشکلات مردم حوزه انتحابیه بود.

گفتنی است این نماینده بارها نسبت به بی عدالتی در وسعت و تقیسم بندی حوزه انتخابیه خود اعتراضش را اعلام کرده بود و رسیدگی به تخصیص کم بودجه و نامطلوبی خدمات به این 5 حوزه محروم را از مسئولین کشور خواستار شده بود.

یزد رسا ضمن آرزوی صحت و سلامتی روز افزون برای این نماینده پر تلاش از خداوند منان شفای عاجل را مسئلت دارد.

آدرس کوتاه :