شناسه : 30407866
صباغیان در صحن علنی مجلس:

برجام در طرح مقابله با اقدامات آمریکا کمرنگ دیده شده است


نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور گفت: با توجه به بدعهدی‌های آمریکا در اجرای برجام، می‌طلبد که ما نیز نشان دهیم که می‌توانیم در مقابل آمریکا بایستیم

به گزارش یزد رسا، محمدرضا صباغیان سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس 22 مرداد ماه در جلسه علنی پارلمان و در جریان بررسی کلیات طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه در مخالفت با این طرح، گفت: برجام تدبیر نظام بود و همه برای آن زحمت کشیدند و آن را تصویب کردند، اما دشمنان ما همواره اعلام می‌کنند که ایران به تعهداتش عمل نکرده است.

**برجام در طرح مقابله با اقدامات آمریکا کمرنگ دیده شده است

وی افزود: سوالی که مطرح می‌شود این است که اگر ما به تعهدات‌مان عمل کردیم، پس تعهدات طرف مقابل چه می‌شود و چرا آنها به تعهدات‌شان عمل نمی‌کنند؟ اگر آمریکایی‌ها و همپیمانان‌شان به تعهدات‌شان عمل نمی‌کنند، تکلیف ما چیست و چرا ما به تعهدات‌مان عمل می‌کنیم؟

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور ادامه داد: با توجه به بدعهدی‌های آمریکا در اجرای برجام، می‌طلبد که ما نیز نشان دهیم که می‌توانیم در مقابل آمریکا بایستیم، آمریکایی‌ها باید احساس کنند که ایران برجام را امضا کرده و به دلیل شرایطی بوده است.

نماینده مردم بافق، مهریز، خاتم، ابرکوه و بهاباد در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: قضیه برجام در این عهد کمرنگ دیده شده است.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.