شناسه : 905241
به مناسبت هفته جوان؛


معاون امور فرهنگي و جوانان اداره كل ورزش و جوانان استان يزد به تشريح برنامه هاي هفته جوان پرداخت.

به گزارش یزد رسا، معاون امور فرهنگي و جوانان اداره كل ورزش و جوانان استان يزد با تشريح برنامه هاي هفته جوان بر لزوم برگزاری باشکوهتر مراسم و برنامه های این هفته از سوی همه دستگاه ها و نهادهای دولتی تاکید کرد.

هدايت شرف الديني در جلسه هماهنگی برنامه های هفته جوان برنامه هاي اين هفته در سطح استان را تشريح كرد و افزود: هفته جوان با هدف زمینه سازی جهت هدایت و ترغیب اقشار عمومی جامعه به سمت ارج نهادن به نسل جوان و ترفیع جایگاه اندیشه جوان در کرسی‌های هم‌اندیشی کشور همه ساله در این ایام برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اهم برنامه‌های هفته جوان در استان يزد، ادامه داد: برگزاری جشن میلاد حضرت علی اکبر(ع)‌، تقدیر و تجلیل از جوانان برتر، ديدار با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد و برگزاری مسابقات فرهنگی را از برنامه اجرایی این هفته دانست.

معاون فرهنگي و امور جوانان اداره كل ورزش و جوانان استان يزد اظهار داشت : برگزاری نشست های تخصصی گفتمان جوانی ، برپایی ایستگاههای فرهنگی، هنری، ورزشی، سلامت و جوانان در سطح استان، دیدار با خانواده‌های شهدای جوان و حضور در مزار شهدا جهت ادای احترام به مقام شهیدان توسط جوانان و جامعه ورزشی . برگزاری حلقه های گفتگوی جوان پیرامون محورهای ازدواج توسعه اقتصادی مشارکت اجتماعی توسعه فرهنگی رشد علمی صنعتی از ديگر برنامه هاي اين هفته خواهد بود.

شرف الديني خاطرنشان كرد : تقویت امید، نشاط ایمان و خودباوری، عفت، هویت، حیا و غیرت جوان مسلمان ایرانی، معرفی شخصیت های متعالی و ارائه الگوهای شایسته برای جوان امروز و اهتمام به ترویج و تبیین دیدگاه های مقام معظم رهبری در حوزه جوانان از دیگر اهداف این برنامه ها می باشد.

در این جلسه تصمیمات لازم در راستای برگزاری برنامه های متنوع و اثربخش در حوزه جوانان طی هفته جوان اتخاذ شد.

منبع: اداره كل ورزش وجوانان استان يزد




آدرس کوتاه :