شناسه : 37143907

برگزاری اولین جشنواره داستانی بچه‌های مسجد در یزد


مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد یزد گفت: اولین جشنواره داستانی بچه‌های مسجد در یزد برگزار می‌شود.

به گزارش یزدرسا، حجت‌الاسلام مصطفی گرجی با اشاره به برگزاری جشنواره قاصدک‌های داستان (بچه‌های مسجد) به‌صورت فصلی در بستر فضای مجازی در یزد، گفت: تلاش می‌کنیم از این طریق زمینه‌ساز انگیزه و علاقه در میان مخاطبان در امر کتاب و کتاب‌خوانی شویم.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان یزد افزود: در همین راستا اولین جشنواره داستانی بچه‌های مسجد همزمان با فصل پاییز و با موضوع اربعین کار خود را آغاز کرده است.

وی موضوع کتاب و کتاب‌خوانی را یکی از جدی‌ترین نیازهای انسان امروز دانست و گفت: باید متولیان امر تربیت جامعه بر موضوع کتاب‌خوانی اهتمام و برنامه‌ریزی دقیق داشته باشند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان یزد بسترسازی مناسب و متناسب جهت ایجاد انگیزه میان مخاطبان به اَشکال گوناگون را لازم و ضروری دانست و تأکید کرد: در استان یزد و در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با توجه به حوزه رسالتی در موضوع کتاب و کتاب‌خوانی گام‌هایی مثبت و مؤثری برداشته‌شده است.

گرجی «کاروان دانایی» و «قرار دانایی» و نیز کارگاه‌های «از خاطره تا داستان» و نیز کار تبلیغاتی بچه‌محله کتاب را از برنامه‌های اجراشده در سطح کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان یزد درزمینهٔ کتاب‌خوانی نام برد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.