شناسه : 38264283

برگزاری آیین تجلیل از خبرنگاران واصحاب رسانه بافق+تصاویر


با حضور فرماندار، مدیرعامل شرکت سنگ آهن و جمعی از مسئولین آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه بافق برگزار شد.

به گزارش یزد رسا؛ آیین تجلیل از خبرنگاران واصحاب رسانه شهرستان با حضور شاه حسینی سرپرست فرمانداری بافق، فلاح مدیرعامل شرکت سنگ آهن، ارجمند رئیس اداره فرهنگ وارشاد، بخشدار و جمعی از مسئولین در محل هتل نیکان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر حسین ارجمند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق ضمن گرامیداشت روز خبرنگار گفت: اتفاق بسیار خوبی که در شهرستان بافق افتاد سایت هایی که در شهرستان فعالیت می کردند یا فاقد مجوز و یا اینکه مجوز خود را تمدید نکرده بودند ولی تمام سایت هایی که در شهرستان در حال فعالیت هستند همه در سامانه جامع رسانه های کشور ثبت نام و منتظر مجوز هستند.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه سایت هایی که در بافق در حال فعالیت هستند تمام اخبار ارگان های دولتی را پوشش می دهند و از فرماندار می خواهیم از مدیران ارگان های دولتی خواسته شود در ازای پوشش اخبار امکانات رفاهی برای انها در نظر گرفته شود.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد بافق تصریح کرد: از مسئولین می خواهم حفظ حرمت و جایگاه خبرنگاران و شانیت بخشیدن به آنها را داشته باشند و خبرنگاران نیز رعایت اخلاق رسانه ای و حفظ حرمت اشخاص را رعایت کنند.

دکتر اجمند در پایان گفت: از رسانه ها می خواهم ارتقا سطح کیفی رسانه ها و بالابردن سطح آموزش رسانه ای در شهرستان است. مطالبه گری آنها هم مطالبه گری تخصصی باشد و اولویت آنها مشکلاتی باشد که در سطح جامعه هست.

در پایان این مراسم از اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان تجلیل شد.
آدرس کوتاه :