شناسه : 32230071
رئیس هیئت هندبال استان یزد خبر داد


رئیس هیئت هندبال استان یزد و مدیر منطقه شش هندبال کشور از برگزاری مسابقات هندبال خردسالان پسر منطقه ۶ کشور به میزبانی شهرستان خاتم از نیمه آذرماه خبر داد.

به گزارش یزدرسا؛ ابوالفضل خوشنویس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در این مسابقات تیم های باشگاهی استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و یزد به رقابت می پردازند.

وی برگزاری این مسابقات را در رشد استعدادهای هندبال موثر دانست و بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته باشگاه های ورزشی در حال تربیت و آموزش این رشته ورزشی مهیج از سنین کودکی است و آینده درخشانی را برای این رشته پیش بینی می کنم.

مدیر منطقه شش هندبال کشور با قدردانی از باشگاه های ورزشی که در بخش خردسالان  سرمایه گذاری کردند، بیان کرد: بهترین سن برای تربیت ورزشکاران حرفه ای و کسب استعدادهای درخشان سن خردسالی است و باشگاه ها باید به این موضوع دقت ویژه ای داشته باشند.

خوشنویس در مورد شرایط برگزاری این مسابقات اظهار داشت: تیم های شرکت کننده شامل ۱۲ بازیکن دو نفر مربی و سرپرست هستند که باید دارای بیمه ورزشی باشند.

ارائه آلبوم تیمی با تایید باشگاه، هیئت هندبال یا اداره کل ورزش و جوانان استان، ارائه گواهی تحصیلی طرح سناد به نماینده اجرایی مدیر منطقه شش و داشتن لباس متحد الشکل از دیگر شرایط شرکت در این دوره از مسابقات بود که رئیس هیئت هندبال استان اعلام کرد.
آدرس کوتاه :