شناسه : 38149026

برگزاری مسابقه تفسیر قرآن در استان یزد


رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امورخیریه استان یزد از برگزاری مسابقات تفسیر قرآن کریم در ۲ گروه بانوان و آقایان خبر داد.

به گزارش یزد رسا؛ حجت‌الاسلام محمود میرجلیلی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، گفت: مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری تفسیر قرآن کریم با محوریت سوره مبارکه «مریم» از کتب «صفوه‌التفاسیر» و «تفسیر نمونه» در دو گروه بانوان و آقایان در این استان برگزار می‌شود.

او زمان برگزاری این مسابقات را ۲۴ مردادماه سال جاری اعلام و تصریح کرد: در این دوره از مسابقات ۱۳۶ نفر به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

میرجلیلی بیان کرد: سؤالات مسابقات به دو صورت تستی و تشریحی که دارای ۴۰ سال تستی با ۴۰ امتیاز و سوالات تشریحی نیز شامل ۲ سوال با ۱۰ امتیاز طرح خواهد شد و همچنین امتیاز متسابقان یک هفته بعد از آزمون از طریق سایت my.oghaf.ir قابل رویت خواهد بود و نفر اول خواهران و برادران به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند.

او با اشاره به برگزاری مسابقات استانی رشته‌های حفظ، ترتیل، قرائت، اذان و دعاخوانی،گفت: مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم در اواخر خردادماه و اوایل تیرماه در سه منطقه برگزار و برترین‌ها به مسابقات استانی مشخص شده‌اند و زمان برگزاری این مرحله متعاقباً اعلام خواهد شد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.