شناسه : 36138301
تشکر فرمانده سپاه ابرکوه از مردم در راهپیمایی 22بهمن؛


این‌جانب به‌حکم ‌وظیفه شرعی بر خود لازم می‌دانم به‌پاس غیرت شما در این ٤۰ سال بر دستانتان بوسه زده و بر این بوسه افتخار کنم.

به گزارش یزد رسا به نقل از سرو ابرکوه؛ علی فاتحی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه طی پیامی، از حضور پرشور مردم قدرشناس شهرستان در راهپیمایی امروز 22 بهمن‌ماه با شرایط جوی نامساعد تقدیر کرد.

متن پیام بدین شرح است؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم
خدای بزرگ را به عدد ریگ‌های بیابان و دانه‌های باران و برگ‌های درختان شاکریم که هم‌زمان با ورود به دهه پنجم انقلاب و جشن چهل‌سالگی، تفضلات و برکات بی‌شمارش را نصیب ملت خداجوی ایران اسلامی و شهر ما کرد.
خدای را به‌پاس صاعقه‌های آتشین عشق ملت به ولایت، ابرهای سنگین هجوم به لشکر کفر، باران رحمت لایزالش و طوفان غیرت راهپیمایان یوم‌الله ۲۲ بهمن، سجده شکر به‌جای آوریم.

الحق که قلب‌های مالامال از عشق به امام عصر روحی فداه و نایب برحقش شایسته باران رحمت الهی است.

امروز هیچ دوربینی نتوانست عظمت و صلابت حضور شما را به تصویر بکشد، جز قلم توانای کرام‌الکاتبین درگاه ربوبی.

هرلحظه حضورتان به جان دادن پای آرمان‌های والایتان می‌ارزد و ما جز جان در چنته نداریم تا پای شور و شعورتان قربانی کنیم.

امروز باید دشمنان مستکبر و معاندین داخلی شما که با نفس‌های منحوسشان در فضاهای حقیقی و مجازی می‌خواستند جلوی سیل خروشان راهپیمایی شما را سد کنند، شرمنده تدبیر بربادرفته خود باشند.

همچنین روسیاهان تاریخ که نام خود را روشنفکر نهاده‌اند، باید از این ننگ و دهن‌کجی ملت به خواست نامشروع و نامعقولشان سر در لجن‌زار شرمندگی کنند.

این‌جانب به‌حکم ‌وظیفه شرعی بر خود لازم می‌دانم به‌پاس غیرت شما در این ٤۰ سال بر دستانتان بوسه زده و بر این بوسه افتخار کنم.
اجرکم ‌عندالله تعالی

علی فاتحی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه
22 بهمن‌ماه 1397

انتهای پیام/ف
آدرس کوتاه :