شناسه : 32774796
امام‎جمعه بافق:


امام‎جمعه بافق گفت: پایبندی مردم به ولایت‌فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باعث شد تا این راهپیمایی باشکوه برگزار و بصیرت و آگاهی مردم سبب خنثی شدن جریان فتنه اخیر شد.

به گزارش یزدرسا به نقل از بافق خبر؛ خطیب جمعه شهرستان بافق در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان با اشاره به آیاتی از قرآن کریم گفت: صبر و استقامت باعث پیروزی بر مشکلات می‌شود و مشکلات با صبر و استقامت و پایداری حل می‌شوند.

حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی افزود: چالش‌های زندگی با مقابله در برابر دنیای گستاخ امروزی با استقامت امکان‌پذیر است.

وی با اشاره به دیدار مردم قم با مقام معظم رهبری و رهنمودهای ایشان در خصوص حوادث اخیر بیان کرد: اغتشاشات و حرکت‌هایی که آغاز شد به علت مسائل اقتصادی بود ولی در کنار آن حرکت‌هایی وجود داشت که محرک آن کشورهای غربی بودند.

 امام‌جمعه بافق افزود: این اغتشاشات به علت عدم پرداخت حقوق و اعتراضات که حق مردم است شکل‌گرفته و دشمن برای نابودی نظام از این مواقع استفاده می‌کند.

سلیمانی تصریح کرد: باید هوشیار و آگاه  بود که دشمن سو استفاده نکند خوشبختانه مردم با هوشیاری و بصیرت در فتنه‌ها عمل کردند و وارد میدان شدند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: هدف اصلی دشمن تخریب اعتقادات دینی مردم است و رهبری در سخنان خود فرمودند: مطالبات مردمی باید از آشوبگران جدا شود و مسئولین صادقانه جوابگوی مطالبات مردم باشند.

سلیمانی ضمن تشکر از حضور پرشور و باشکوه مردم ولایتمدار بافق در راهپیمایی علیه فتنه گران اظهار داشت: پایبندی مردم به ولایت‌فقیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سبب شد تا این راهپیمایی باشکوه برگزار و بصیرت و آگاهی مردم باعث خنثی شدن جریان فتنه اخیر شد.

خطیب جمعه بافق در پایان عنوان داشت: فرار شاه از ایران پایه‌های نظام شاهنشاهی را متزلزل و مقدمات پیروزی انقلاب اسلامی را در۲۲بهمن سال۱۳۵۷فراهم کرد.

 انتهای پیام/

 

آدرس کوتاه :