شناسه : 1764693
گزارش تصویری/


فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در سراسر شهرستان بهاباد طنین انداز شد.

به گزارش خبرنگار یزد رسا از بهاباد، مردم ولائی شهرستان بهاباد امروز همزمان با دیگر مردم سراسر میهن اسلامی به خیابان ها آمدند و حماسه ای ماندگار افریدند.

راهپیمائی یوم الله 22 بهمن در بهاباد از ساعت 10 صبح از مقابل مسجد انقلاب تا مسجد جامع برگزار شد.

امروز همه و همه اعم از پیر و جوان خرد وکلان زن و مرد کودک و دانش آموزان آمده بودند تا حماسه ای دیگر خلق کنند و فریاد مرگ بر آمریکا سر دهند.

مردم شهرستان بهاباد  همگام  با تمام مردم با سردادن شعارهای ضداستکباری دوشادوش هم به راهپیمایی پرداختند و شور و شعور انقلابی خود را به جهانیان نشان دادند.

این مردم، تصاویر حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و پرچم‌های سه‌رنگ جمهوری اسلامی ایران را در دست داشتند و شعارهایی از جمله «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، « اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند‌»، «لبیک یا خامنه‌ای‌»، «مرگ بر آمریکا‌»، «مرگ بر انگلیس‌»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر منافق‌» سر دادند.

مردم شهرستان بهاباددر مسیر از پیش اعلام شده ضمن اعلام انزجار از حمایت های استکبار جهانی از اعمال جنایتکارانه رژیم جعلی اسرائیل بر علیه مردم فلسطین آمادگی خود را برای ریشه کنی این رژیم اعلام کردند.

مسیر پایانی راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن به مسجد جامع بهاباد ختم شد تا با قرائت قطعنامه، روز سه شنبه ۲۲ بهمن ماه به عنوان برگ زرینی از حماسه حضور مردم شریف و انقلابی بهاباد در تاریخ اسلام و ایران ثبت شود.

در پا یان راهپیمائی حجت الاسلام اسکندری یکی از روحانیون قم به ایراد سخنرانی پرداخت.
 

 

آدرس کوتاه :