شناسه : 38720976

بیانیه بسیج اساتید استان یزد در پی شهادت دکتر محسن فخری زاده


پیشرفت های علمی بویژه دستیابی دانشمندان متعهد كشور عزیزمان به انرژی صلح آمیز هسته ای، بیش از پیش چهره كریه دشمنان قسم خورده انقلاب را آشکار و به آزاد آندیشان و عدالتخواهان گیتی، نور امید و ایمان پرتوافكنی نموده است.

به گزارش یزدرسا؛ بسیج اساتید استان یزد در پی شهادت دانشمند هسته ای جناب آقای دکتر محسن فخری زاده، بیانیه ای را به شرح ذیل صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم 

مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا ( احزاب -23) 

از مومنان مرداني هستند که به پيماني که با خدا بسته بودند وفا کردندبعضي بر سر پيمان خويش جان باختند و بعضي چشم به راهند و هيچ پيمان خود دگرگون نکرده ‏اند. 

  

تاریخ گهربار و پرحماسه شیعه همواره بیانگر تجلی و تأسی راست قامتان و دلباختگان عرصه جهاد علمی و شهادت، به مولا و مقتدای خویش حضرت اباعبدا ... الحسین علیه السّلام است. 

عالم وارسته و اندیشمند متعهد و خدمتگزار ارزنده عرصه علم و ایمان و فرزند فرزانه ملت، دکتر محسن فخری زاده شامگاه جمعه هفتم آذرماه، توسط مزدوران وابسته به استكبار جهاني به سردمداري آمريكاي جنايتكار و رژيم غاصب و منحوس صهيونيستي مورد حمله تروریستی قرار گرفت و پس از عمری مجاهدت و خدمت صادقانه در عرصه های مختلف علمی، سرانجام در دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب،  به فیض عظیم شهادت نائل گشته و به یاران شهیدش پیوست و با شهادت خویش برگ زرین دیگری از حدیث عشق و تبعیت از مولا و سرور بی سر خود را رقم زد . 

فقدان این شهید عزیز، جامعه علمي كشور را دچار حزن و اندوه ساخت. پیشرفت های علمی بویژه دستیابی دانشمندان متعهد كشور عزیزمان به انرژی صلح آمیز هسته ای، بیش از پیش چهره كریه دشمنان قسم خورده انقلاب را آشکار و به آزاد آندیشان و عدالتخواهان گیتی، نور امید و ایمان پرتوافكنی نموده است. دشمنان كوردل و مدعيان دروغين آزادي و حقوق بشر زماني كه ديدند هيچیک از اهداف خصمانه شان مانند تحريم، فتنه افروزي، صدور قطعنامه هاي مغرضانه برضد كشورمان كارساز نيست با عصبانيت دست به ترور نخبگان علمي كشور مي‌زنند؛ غافل از اینكه در پاي هر قطره خون شهداي انقلاب درختي تنومند رشد خواهد كرد.

اقدامات ددمنشانه آمریکا و همپیمانانش در چند سال اخیر که باعث شهادت بزرگ مردان جهان اسلام گردید؛ ضجه های برخاسته از استیصال و نیز به انزوا رفتن آنان در معادلات سیاسی منطقه و جهان را بیش از پیش نشان داده و نزدیکی زمان پیروزی حق بر باطل را به ما نوید می دهد و البته پاسخی سخت و سنگین در انتظارشان خواهد بود.

بسیج اساتید استان یزد شهادت این شهید والامقام را به مولایمان آقا امام زمان عجل الله فرجه، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله)، ملت بزرگ ایران اسلامی، همکاران، بستگان و خانواده ایشان تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات را برای این شهیدان والا مقام مسئلت می نماید. در پایان نیز از وزارت اطلاعات و نهادهای امنیتی می خواهیم ضمن شناسایی عاملان این جنایت تروریستی آنان را به سزای عمل ددمنشانه خود برسانند.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.